رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در مسجد جامع المهدی مینودر گفت: انقلاب اسلامی تحقق وعده‌های الهی بود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در مسجد جامع المهدی مینودر برگزار شد، اظهار کرد: پس از آنکه امام خمینی(ره) در 15 خرداد 1342 بر علیه رژیم سلطه و ستمگر شاهنشاهی فریاد برآورد، کسانی که دغدغه دین و آزادی خواهی را داشتند، امیدوار شدند و جان تازه گرفتند، اگرچه تعداد آنها اندک بود.

 

 وی تصریح کرد: امام خمینی(ره) نهالِ نگاه انقلابی، نگاه واقع بینانه به آیات قرآن و نگاه امیدوارانه به وعده‌های الهی برای آینده روشن مسلمانان و اهل ایمان را کاشت و هر روز شاهد رشد این نهال و جذب نیروهای بیشتر به سمت آن هستیم.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: امام کاظم(ع) فرموده اند مردی از اهل قم قیام و مردم را به حق دعوت می‌کند، قومی حرف‌های او را می‌فهمند، گرد او جمع می‌شوند، توفان ها نمی‌تواند آنها را از حرکت باز دارد، از جنگ خسته نمی‌شوند و ترس در وجودشان نیست.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: امام کاظم(ع) وقتی ویژگی های قیام کننده قم را که در مقابل ظلم قیام کرده معرفی می‌کند، نشان می دهد که این راه به جنگ ختم می‌شود که نشان دهنده جنگی است که ما دیده‌ایم.

 

وی ادامه داد: امام کاظم(ع) در ادامه بشارت می دهد که آینده متقین در دنیا و آخرت روشن است و موفقیت از آن متقین خواهد بود. آیات و روایات بسیاری در متون دینی داریم که آینده را امیدبخش ترسیم کرده است و نباید از کنار آنها ساده بگذریم.

 

آیت‌الله عابدینی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز آینده را آینده ای روشن ترسیم می کنند و با وجود برخی ناهنجاری ها که در رفتار و عملکرد برخی از مدیران دیده می شود، باعث نمی شود که آینده را روشن نبینند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group