رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار معاون رئیس جمهور گفت: امید و رویکرد مثبت مردم به انقلاب با اجرای دقیق‌تر عدالت ارتقا می‌یابد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد، با اشاره به پیشینه درخشان قزوین اظهار کرد: شیخ بهایی در گذشته، امور شهری قزوین را برعهده داشته و این مهم گویای ظرفیت بالای این خطه است.

 

وی تصریح کرد: هر چه مردم دارای افتخارات و سابقه قابل عرضه تاریخی بیشتری باشند، امروز نیز فرهنگشان متفاوت خواهد بود و انتظاراتشان در مسائل عدالت‌خواهی که به فطرت انسان‌ها باز می‌گردد، بیشتر خواهد بود.

 

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه اسلام درب‌هایی دارد که مردم از آنها وارد اسلام می‌شوند، خاطرنشان کرد: یکی از دربهایی که اهمیت بالایی دارد و اسلام را برای پیروان مذاهب دیگر جذاب می‌کند، کرامت است و باید به دیگران نشان دهیم که کرامت انسان‌ها در مذهب و دین ما اهمیت بالایی دارد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین «عدالت» را یکی از درب‌های ورود به اسلام معرفی کرد که بسیاری از مردم به وسیله آن به اسلام روی آورده‌اند و افزود: هر چه مردم عدالت بیشتری از سوی مسئولان ببینند، امیدوارتر شده و نگاه و رویکرد مثبتی که به نظام و کشور دارند، ارتقا پیدا می‌کند.

 

 

قزوین دارای پیشینه فرهنگی و صنعتی درخشانی است

آقای انصاری معاون رئیس جمهور نیز در این دیدار اظهار کرد: قزوین دارای پیشینه فرهنگی و صنعتی درخشانی است و دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر است.

 

وی تصریح کرد: خدمات نظام و کشور پس از انقلاب اسلامی بسیار گسترده بوده و همچنان نیز ادامه دارد و هر چه بتوانیم انتظارات و توقعات مردم را برآورده کنیم، امیدواری بیشتری در جامعه ایجاد می‌شود و این مهم یک ضرروت است.

 

معاون ئیس جمهور یادآورشد: در حال حاضر درصد بسیار بالایی از جمعیت روستایی کشور دارای تسهیلاتی هستند که اگرچه برای دولت اقتصادی نبوده اما با رویکرد عدالت‌محوری و مردم‌داری این خدمات اجرا شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group