رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

تشخیص افراد اصلح برای مجلس کار دشواری نیست/ مردم افراد دنیاطلب و باندباز را انتخاب نکنند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دانسفهان گفت: تشخیص افراد اصلح برای مجلس کار دشواری نیست و می‌توان افراد دنیاطلب و باندباز را از آدم با شرف، مؤمن و آزاده‌ای که می‌خواهد برای رضای خدا کار کند، تشخیص داد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که در شهر دانسفهان برگزار شد، با اشاره به ایام شهادت آیت‌الله مدرس(ره) اظهار کرد: 22 بهمن 57، شروع انقلاب اسلامی است و کسانی که حسرت حضور در آن دوران و فعالیت‌های انقلابی را می‌خورند، امروز فرصت بسیاری برای خدمت به انقلاب دارند.

 

وی تصریح کرد: زمانی تمام انقلاب به مدرسه فیضیه خلاصه می‌شد اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، مرزهای جمهوری اسلامی و قدرت اسلام در غزه، لبنان، فلسطین، یمن، سوریه و عراق گسترش پیدا کرده است.

 

امام جمعه قزوین افزود: اگر در سوریه حضور پیدا نمی‌کردیم، مجبور می‌شدیم در کشور با تروریست‌ها مبارزه کنیم چرا که هدف همه این اتفاقات جنگ با ایران و از بین بردن جمهوری اسلامی بود و همه باید برای حمایت از انقلاب پای کار باشیم.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین به انتخابات پیش رو اشاره کرد و با تشریح ویژگی یک نماینده‌ی در طراز انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب سفارش کرده‌اند نماینده‌ای انتخاب کنیم که ویژگی‌های شهید مدرس را داشته باشد.

 

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید شجاعت داشته باشند، تصریح کرد: شهید مدرس با شجاعت و صراحت لهجه در مقابل رضا شاه ایستاده بود و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کرد و امروز نیز انتظار این است که چنین نمایندگانی وارد مجلس شوند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: زمانی که شوروی تصمیم به ورود به ایران گرفته بود، برخی از نمایندگان ترسیده بودند اما مرحوم مدرس مجلس را مجاب کرد تا با ورود شوروی مخالفت کند و با این مخالفت، شوروی نتوانست وارد کشور شود.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه رهبری فرمودند نماینده مجلس باید مؤمن باشد، اضافه کرد: اگر کسی به قیامت و خدا اعتقاد نداشته باشد، کاری از پیش نمی‌برد و امروز هر چه مصیبت می‌کشیم از ناحیه کسانی است که ممکن است نماز هم بخوانند اما اعتقاد به قیامت ندارند.

 

وی بیان کرد: باید نماینده‌ای داشته باشیم که حلال و حرام را بفهمد، به قیامت اعتقاد داشته باشد، حرمت شهید و انقلاب را حفظ کند و وقتی با مردم سخن می‌گوید، مردم را در راستای ظهور منجی عالم بشریت(عج) تشویق کند.

 

وی تأکید کرد: تشخیص افراد اصلح در ایام انتخابات کار دشواری نیست و به راحتی می‌توان افراد دنیا طلب و باندباز را از آدم با شرف، مؤمن و آزاده‌ای که می‌خواهد برای رضای خدا کار کند، تشخیص داد.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group