رهبر انقلاب درگذشتِ آقای حاج علی شمقدری را تسلیت گفتند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تجلیل از مادران شهدا (دو فرزند شهید) گفت: «پاکدستی» و «آزادگی» انتظار خانواده‌های شهدا از مسئولان است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تجلیل از مادران شهدا (دو فرزند شهید) که در سالن مفاخر شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: مادرانی که فرزندانشان در دفاع مقدس به شهادت رسیدند، قبلاً خودشان در عرصه حمایت از انقلاب حضور جدی داشتند و ایام‌الله دهه فجر را به مادران گرانقدر شهدا تبریک عرض می‌کنیم.

 

وی تصریح کرد: بخاطر همت و فداکاری‌های مادران شهدا، تحولات عظیم در ایران اسلامی و کشورهای اسلامی ایجاد شده است و همه می‌باید قدردان این عزیزان باشیم.

 

امام جمعه قزوین با تسلیت وفات حضرت ام‌البنین(س)، خاطرنشان کرد: حضرت ام‌البنین(س) نقش مهمی در تداوم نهضت رسول اکرم(ص) داشت، همانگونه که حضرت خدیجه(س) در پاگرفتن و استحکام نهضت رسول خدا(ص) نقش ایفا کرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه مادران شهدا از حضرت ام‌البنین(س) تأسی گرفتند، بیان کرد: امروز همانند گذشته، مادران و همسران شهدا به تأسی از حضرت ام‌البنین(س) نقش مهمی در حمایت و ادامه نهضت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب دارند.

 

وی افزود: شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، صاحب مادران شجاع بوده‌اند و امیرالمؤمنین(ع) به ما می‌آموزد که مادران نقش مهمی در تربیت فرزندان شجاع دارند.

 

امام جمعه قزوین اظهار کرد: شهدای ما تربیت شده مکتب حضرت ابوالفضل العباس(ع) بودند و به همین خاطر شجاعت و بصیرت آنها، امروز برای همه مردم درسی بزرگ و تأثیرگذار است.

 

وی تصریح کرد: انتظاری که خانواده‌های شهدا از مسئولان دارند این است که قدر مسئولیت‌ها را بدانند و در مسیر خدمت به مردم به کار بگیرند و از بیت‌المال و حق دفاع کنند تا در قیامت مدیون مادران، همسران و خون شهدا نباشند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: از مادران شهدا ملتمسانه می‌خواهیم، همانگونه که فرزندان خود را تربیت کردند، برای همه مسئولان نیز چراغ راه باشند و همه مسئولان را فرزندان خود بدانید و نگاه تربیت مدارانه خود را ادامه دهید.

 

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: خواسته مادران شهدا این است که مسئولان حریت و آزادگی داشته باشند و زیر بار منّت اشخاص نروند تا بیت‌المال حفظ شود و همه کارها روال قانونی خود را طی کند.

 

وی با بیان اینکه انتظار خانواده شهدا از مدیران این است که شجاعت و پاکدستی داشته و انقلابی باشند، گفت: باید در انتخاب مدیران دقت شود تا شاهد خیانت به بیت‌المال و انحراف در مدیران نباشیم.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group