همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه انجام شد؛ کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در جمع خادمان موکب سیدالشهداء(ع) و آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) گفت: اینکه موکب‌داران اربعین در سیل و زلزله به یاری مردم و کشور می‌آیند بسیار ارزشمند است و خدمات موکب‌داران صرفاً به ایام اربعین خلاصه نمی‌شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جمع خادمان موکب سیدالشهداء(ع) و آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های خادمان این موکب، اظهار کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان موکب سیدالشهداء(ع)، شرایط را برای خدمت‌رسانی به زائران فراهم کرد.

 

وی با بیان اینکه بحمدالله هر سال شاهد افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده در اربعین هستیم، بیان کرد: در استان قزوین همدلی و همکاری بسیار خوبی بین مسئولان، خادمان اربعین و مردم وجود دارد و به همین خاطر شاهد رشد بسیار زیاد خدمات استان قزوین در اربعین هستیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: مردم بیش از 50 کشور در پیاده‌روی اربعین حضور داشتند و این مهم نشان می‌دهد که پیاده‌روی اربعین جهانی و بین‌المللی شده است.

 

 

امام جمعه قزوین افزود: به همت متولیان و خادمان اربعین، استان قزوین نیز در این همایش بین‌المللی و با عظمت، نقش ارزنده‌ای داشت و خدمات ارزنده و در طراز بین‌المللی ارائه کرد.

 

وی عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌ها پس از پایان اربعین نباید متوقف شود و در تمام طول سال عزیزانی که متولی این حوزه هستند باید جلسات منظمی داشته باشند تا نقاط قوت و ضعف با کار کارشناسی شناسایی و برای سال‌های آینده برطرف شود.

 

آیت‌الله عابدینی از خدمات موکب‌داران در حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله نیز قدردانی کرد و گفت: برکات این جریان در تمام طول سال و حوادثی که در کشور پیش می‌آید، شامل حال مردم می‌شود و لازم است این بعد از خدمت‌رسانی را نیز مورد توجه قرار دهیم.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group