حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد منصوب کردند.

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در جمع خادمان موکب سیدالشهداء(ع) و آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) گفت: اینکه موکب‌داران اربعین در سیل و زلزله به یاری مردم و کشور می‌آیند بسیار ارزشمند است و خدمات موکب‌داران صرفاً به ایام اربعین خلاصه نمی‌شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جمع خادمان موکب سیدالشهداء(ع) و آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) برگزار شد، با تقدیر از تلاش‌های خادمان این موکب، اظهار کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان موکب سیدالشهداء(ع)، شرایط را برای خدمت‌رسانی به زائران فراهم کرد.

 

وی با بیان اینکه بحمدالله هر سال شاهد افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده در اربعین هستیم، بیان کرد: در استان قزوین همدلی و همکاری بسیار خوبی بین مسئولان، خادمان اربعین و مردم وجود دارد و به همین خاطر شاهد رشد بسیار زیاد خدمات استان قزوین در اربعین هستیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: مردم بیش از 50 کشور در پیاده‌روی اربعین حضور داشتند و این مهم نشان می‌دهد که پیاده‌روی اربعین جهانی و بین‌المللی شده است.

 

 

امام جمعه قزوین افزود: به همت متولیان و خادمان اربعین، استان قزوین نیز در این همایش بین‌المللی و با عظمت، نقش ارزنده‌ای داشت و خدمات ارزنده و در طراز بین‌المللی ارائه کرد.

 

وی عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌ها پس از پایان اربعین نباید متوقف شود و در تمام طول سال عزیزانی که متولی این حوزه هستند باید جلسات منظمی داشته باشند تا نقاط قوت و ضعف با کار کارشناسی شناسایی و برای سال‌های آینده برطرف شود.

 

آیت‌الله عابدینی از خدمات موکب‌داران در حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله نیز قدردانی کرد و گفت: برکات این جریان در تمام طول سال و حوادثی که در کشور پیش می‌آید، شامل حال مردم می‌شود و لازم است این بعد از خدمت‌رسانی را نیز مورد توجه قرار دهیم.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group