رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی: دشمن را در همه عرصه‌ها عقب زدیم؛ در جنگ اقتصادی نیز عقب خواهیم زد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

آمریکایی‌ها هیچگاه خیری برای مردم ما نخواسته‌اند/ مذاکره با آمریکا کار غلطی است/ با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و نیروهای جوان مشکلات کشور برطرف می‌شود

 

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دیدار رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: آمریکایی‌ها هیچگاه خیری برای مردم ما نخواسته‌اند و مذاکره با آمریکا کار غلطی است.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا اظهار کرد: در 13 آبان سه نسل متفاوت با یکدیگر تجمیع می‌شوند که امام خمینی (ره) و یارانشان، دانشجویان و دانش آموزان هستند که نشان دهنده نقش همه اقشار در وقایع مهم این روز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست.

 

وی بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ارزش و جایگاه ویژه‌ای برای دانش آموزان قائل هستند و آنها را همانند اساتید و مدرسین دانشگاه خطاب می‌کنند که گویای اثرگذاری این قشر در جامعه است.

 

امام جمعه قزوین با اشاره به دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی با هزاران نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان یادآور شد: روز گذشته رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر تأکید کردند که مذاکره با آمریکایی‌ها بیهوده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: مسئولان نباید حل مشکلات را در مذاکره با آمریکا بدانند چرا که همه دیدند آنها هیچگاه بر عهد و پیمان خود استوار نیستند و هیچ خیری برای مردم ما نمی‌خواهند.

 

وی ظرفیت های کشور را برای دست‌یابی به رشد و توسعه پایدار، بسیار بالا دانست و تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا با تکیه به ظرفیت‌های داخلی و نیروهای جوان، متخصص و با انگیزه به توسعه و پیشرفت پایدار در بخش‌های مختلف دست یابیم و هیچگاه نگاهمان به آمریکا و غرب نباشد.

 

 

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا نیز در این دیدار بیان کرد: متأسفانه برخی همچنان چشم به مذاکره دوخته‌اند و گمان می‌کنند برای حل مشکلات باید با آمریکایی‌ها مذاکره کرد.

 

وی افزود: رهبری بارها فرموده‌اند که مذاکره با آمریکا هیچ نتیجه‌ای ندارد و همه باید به این اصل مهم توجه کنند تا کشور دچار خسارت نشود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group