همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه انجام شد؛ کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: پیش از انقلاب اسلامی برادری و حمایت‌های بسیاری را از ارتش جمهوری اسلامی مشاهده کردیم که نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشت.

 

وی تصریح کرد: بسیاری از عزیزان ارتشی ما پیش از انقلاب اسلامی افرادی متدیّن بودند و از عقاید و آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب حمایت و پشتیبانی می‌کردند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز نیز ارتش شجاع جمهوری اسلامی ایران با ایمان و عمل به آیه «وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّة» پای آرمان‌های الهی نظام ایستاده‌اند و از کشور و نظام پاسداری می‌کنند.

 

حجت الاسلام‌والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با بیان اینکه ارتش پیش از انقلاب، انقلابی بوده است، بیان کرد: بدنه ارتش پیش از انقلاب اسلامی با امام خمینی(ره) و روحانیت همراه بود و این همراهی‌ها همواره در یادها باقی می‌ماند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group