حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد منصوب کردند.

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

آیت‌الله عابدینی از تحریریه خبر صدا و سیمای قزوین بازدید کرد/ «انسجام ملی» و «امیدبخشی» رسالت امروز خبرنگاران است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قزوین بازدید کرد و ضمن تبریک روز خبرنگار به عوامل و خبرنگاران این مجموعه خدا قوت گفت.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در این مراسم اظهار کرد: یاد و خاطره مرحوم صلاحی و مرحوم رجبی از خبرنگاران استان قزوین و شهید آوینی که رسم و رسومات خبرنگاریِ معنوی، عرفانی و دینی را دارا بودند و شهید صارمی که عظمت خبرنگاری را پاس داشتند گرامی می‌داریم.

 

وی به پرسنل بخش خبر صدا و سیمای مرکز قزوین خدا قوت گفت و افزود: شاهد هستم که کار شما عزیزان با سختی‌های زیادی انجام می‌شود اما خدا را شاکریم با وجود سختی‌های فراوانی که در کار شما وجود دارد با تلاش شبانه‌روزی اخبار استان را با کیفیت بسیار خوبی پوشش می‌دهید.

 

امام جمعه قزوین در ادامه با بیان اینکه در عرصه گفتن حقایق دینی سختی‌های بسیاری وجود دارد، اضافه کرد: به خاطر همین دشواری‌هاست که قرآن کریم می‌گوید آنهایی که واقعاً پای کار خدا هستند و ایستادگی می‌کنند، باید اهل استقامت و صبر باشند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: اگر خبرنگاران در راستای عدالت خواهی و دفاع از مظلوم حرکت کنند، برایشان زحمت به همراه دارد اما خداوند وعده کرده است که از عدالت خواهان و مؤمنان حمایت کند.

 

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) وقتی کار خودشان را آغاز کردند امکاناتی نداشتند، بیان کرد: امام در ابتدای کار خود، رسانه و امکاناتی در اختیار نداشت اما با عنایت خداوند انقلاب اسلامی به بهترین شکل به ثمر نشست.

 

آیت‌الله عابدینی ادامه داد: اعلامیه امام خمینی (ره) در نجف صادر می‌شد و با آن امکانات در اندک زمانی در قم و شهرهای مختلف ایران تکثیر می‌شد و این تنها رسانه امام بود اما در دلهای مردم نفوذ می‌کرد و این کار خدا بود.

 

 

امام جمعه قزوین به فعالیت‌های وسیع و گسترده رسانه‌های معاند و استکباری علیه نظام و رهبری اشاره کرد و اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مقابل رسانه‌های استکباری، شما عزیزان را دارد و الحمدالله با وجود اینکه از نظر امکانات قابل قیاس نیستید، اما از اثرگذارترین رسانه‌های دنیا محسوب می‌شوید.

 

وی حفظ وحدت و انسجام ملی و امیدبخشی را یکی از رسالت‌های مهم اصحاب رسانه معرفی کرد و یادآور شد: امید دادن به مردم را با جدیت در دستور کار داشته باشید چرا که رسانه‌های معاند در تلاش هستند تا یأس و نا امیدی را به جامعه ما تزریق کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: اگر حریت و آزادگی را در کار رسانه‌ای خود داشته باشیم خداوند یاور ما خواهد بود و هیچ آسیبی به ما نمی‌رسد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group