رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای شورای نگهبان استان گفت: اعضای شورای نگهبان بانشاط و مؤثر پای کار باشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین که به مناسبت ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان برگزار شد، اظهار کرد: اعضای شورای نگهبان استان می‌باید با نشاط و مؤثر در اجرای منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی پای کار باشند و دغدغه‌هایی که متدینین دارند را جامه عمل بپوشانند.

 

وی با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، تصریح کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار شورای نگهبان جایی داشته باشد چرا که برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه خدای متعال در سوره شورا 10 ویژگی را برای عضو شورا برشمرده است، خاطرنشان کرد: از نگاه دین کسانی که اقامه نماز، ادای زکات، توجه به اقتصاد دینی و دشمن‌شناسی را در اولویت قرار می‌دهند، شرایط شورایی را دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: «وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ» بخشی از آیات مهم شوراست و نباید صرفاً به این بخش توجه کرده و سایر آیات و ویژگی‌ها را کنار بگذاریم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group