رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی: دشمن را در همه عرصه‌ها عقب زدیم؛ در جنگ اقتصادی نیز عقب خواهیم زد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای شورای نگهبان استان گفت: اعضای شورای نگهبان بانشاط و مؤثر پای کار باشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین که به مناسبت ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان برگزار شد، اظهار کرد: اعضای شورای نگهبان استان می‌باید با نشاط و مؤثر در اجرای منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی پای کار باشند و دغدغه‌هایی که متدینین دارند را جامه عمل بپوشانند.

 

وی با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، تصریح کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار شورای نگهبان جایی داشته باشد چرا که برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه خدای متعال در سوره شورا 10 ویژگی را برای عضو شورا برشمرده است، خاطرنشان کرد: از نگاه دین کسانی که اقامه نماز، ادای زکات، توجه به اقتصاد دینی و دشمن‌شناسی را در اولویت قرار می‌دهند، شرایط شورایی را دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: «وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ» بخشی از آیات مهم شوراست و نباید صرفاً به این بخش توجه کرده و سایر آیات و ویژگی‌ها را کنار بگذاریم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group