رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه مطرح کردند؛ تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در جلسه مدیران حوزه علمیه استان گفت: با جدی گرفتن پژوهش نشاط علمی در حوزه‌ها ایجاد می‌شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه مدیران حوزه علمیه استان قزوین که با حضور آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه علمیه کشور برگزار شد، اظهار کرد: توجه به جلسات تفسیر قرآن در استان‌ها و شهرستان‌ها بسیار ضروری است و می‌باید این مهم را در اولویت قرار دهیم.

 

وی با تاکید بر توجه هر چه بیشتر حوزه علمیه قزوین به امر پژوهش، تصریح کرد: اگر اساتید به امر پژوهش توجه ویژه داشته باشند، شاگردان نیز همین رویکرد را در پیش می‌گیرند و در نهایت نشاط علمی و پژوهشی بیشتری در حوزه‌ها ایجاد می‌شود.

 


امام جمعه قزوین عملیاتی شدن پژوهش را مستلزم هم‌افزایی بیشتر آموزش و پژوهش دانست و خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم پژوهش در حوزه‌ها آن گونه که شایسته و ضروری است رونق پیدا کند، باید با آموزش توام و عجین شود.


نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان ابراز کرد: برای رفع مشکلات حوزه هر چه در توان داریم به کار می‌گیریم و امیدواریم با حمایت و همراهی شما عزیزان با قدرت و توان بیشتر وارد میدان شویم و مشکلات را از پیش رو برداریم.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group