رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی: دشمن را در همه عرصه‌ها عقب زدیم؛ در جنگ اقتصادی نیز عقب خواهیم زد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار خادمین امام رضا (ع) گفت: حضرت معصومه(س) با هجرت به ایران علل هجرت امام رضا(ع) که بحث امامت و ولایت بود را تبیین کردند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار خادمین امام رضا (ع) که به مناسبت دهه کرامت برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم خادم بودن امام رضا (ع) و نشر فرهنگ رضوی در فرهنگ و شخصیت ما قیامت و دنیایمان را آباد کند.

 

وی با بیان اینکه از نگاه امام علی (ع) آبادانی دل با ذکر محقق می‌شود، تصریح کرد: همه ائمه اطهار (ع) اهل ذکر بودند و ما وقتی از ائمه سخن می‌گوییم درواقع مشغول ذکر هستیم.

 

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی (ع) مفسر هجرت رضوی بودند و به ایران آمدند تا علل هجرت امام رضا (ع) که بحث امامت و ولایت بود را تبیین کنند و به همین خاطر کشور ما کشور اهل بیت (ع) شد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: باید با نگاه‌ اسلام ناب محمدی (ص)، شیعه اهل بیتی (ع) و  علوی، تعامل درست و رفتار فاطمی فرهنگ اهل بیت (ع) را ترویج کرد و مراقب رفتارهایی که هدفش تقابل بین مسلمانان است، باشیم.

 

وی بیان کرد: ان‌شاءالله شاهد باشیم خروجی فعالیت‌های مؤثر فرهنگی شما عزیزان کاهش آسیب‌های اجتماعی نظیر طلاق باشد و هر روز شاهد افزایش حضور مردم در مساجد و نمازهای جمعه باشیم.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group