دستور رهبر انقلاب اسلامی به ستادکل نیروهای مسلح در پی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی: لزوم پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم تکرار

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

آیت‌الله عابدینی در جلسه شورای اداری استان گفت: ضروری است همه در حوزه فضای مجازی به روز شویم تا بتوانیم در مواجهه با دشمنان و حفظ امنیت در این حوزه موفق عمل کنیم.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه شورای اداری استان قزوین که آقای ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی مهمان ویژه آن بود، با قدردانی از استاندار قزوین به دلیل برگزاری جلسه شورای اداری با رویکرد فضای مجازی اظهار کرد: ضروری است همه در حوزه فضای مجازی به روز شویم تا بتوانیم در مواجهه با دشمنان و حفظ امنیت در این حوزه موفق عمل کنیم.

 

وی با اشاره به آیاتی از سوره نساء تصریح کرد: خدا تصمیم گرفته و مسلّم کرده است تا آینده جهان به دست شایستگان بیوفتد و بندگان شایسته زمام امور را بدست بگیرند.

 

امام جمعه قزوین ادامه داد: خدا عالم را جنگ اراده ها قرار داده است و اراده‌های شیطانی تلاش می‌کنند تا فساد و فحشا در عالم فراگیر شود اما اراده خدا بر این است که نور الهی عالم را فرا بگیرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دشمنی‌های آمریکا بیان کرد: باید بدانیم این آمریکا همان آمریکایی است که شکنجه گاه‌ها را قبل از انقلاب راه اندازی کرد، جنگ تحمیلی را علیه ملت ما حمایت کرد، داعش را ایجاد کرد، هواپیمای ما را با صدها سر نشین سرنگون کرد و امروز نیز با جنگ نرم وارد میدان شده و تلاش می‌کند به ما آسیب بزند.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در باب اهمیت فضای مجازی افزود: رهبری فرمودند ما جهاد اکبر که مبارزه با نفس، جهاد اصغر مبارزه در جنگ سخت و جهاد کبیر که مبارزه در جنگ نرم و فرهنگی است را داریم که بسیار حائز اهمیت است و باید تلاش کنیم در این فضا موفق عمل کنیم.

 

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: در جنگ سخت ممکن است نیروی نظامی اسیر، جانباز و یا شهید شود اما کسی که در جنگ نرم آسیب می‌بیند، آزادگی خود را از دست می‌دهد و به بیراهه کشیده می‌شود و از این جهت این حوزه بسیار مهم و حیاتی است.

 

 

امام جمعه قزوین تاکید کرد: الحمدالله با همت و تلاش سرداران حوزه نظامی ما به پیشرفت‌های بسیار عظیمی دست یافته‌ایم و آنروز جزو کشورهای پیشرفته و پیشرو محسوب می‌شویم که بازدارنده زیاده‌خواهی‌های دشمنان و معاندان بوده‌ است.

 

وی اظهار کرد: همان طور که در جنگ سخت به پیشرفت رسیده‌ایم باید تلاش کنیم با تکیه بر جوانان و سرداران توانمند حوزه فضای مجازی در این عرصه نیز خود را به عزت و اقتدار برسانیم و جامعه را نسبت به فرصت‌های آن آگاه کنیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group