رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی: دشمن را در همه عرصه‌ها عقب زدیم؛ در جنگ اقتصادی نیز عقب خواهیم زد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

شورای نگهبان فضا را برای ورود نیروهای متدیّن به عرصه خدمت فراهم کند/ ورود دنیاطلبان به عرصه‌های حساس انقلاب، جامعه را به نابودی می‌کشد

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان گفت: شورای نگهبان فضا را برای ورود نیروهای متدیّن به عرصه خدمت فراهم کند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین با بیان اینکه مهمترین رسالت شورای نگهبان، اقامه دین است، اظهار کرد: انقلاب ما انقلابی دینی است و ضروری است همه ما برای اقامه دین پای کار باشیم.

 

وی تصریح کرد: در نگاه دین انسان‌های فرهیخته و مؤمنین حقیقی کسانی هستند که از نمازهایشان مراقبت و نگهبانی می‌کنند و شورای نگهبان نیز باید از دینی که قوام پیدا کرده است، مراقبت و محافظت کند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: کسانی که در فتنه آلودگی دارند، از هر ابزاری برای رسیدن به اهداف دنیاطلبانه بهره می‌گیرند، انگیزه‌ای برای انقلاب ندارند، فهمی از مبانی اسلام و امام راحل ندارند، رهبر، امامت و ولایت دینی را قبول ندارند و تعصبی به مقاومت اسلامی نشان نمی‌دهند، غریبه‌هایی هستند که نفوذی محسوب می‌شوند و باید مراقب آنها بود.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: شورای نگهبان باید تا جایی که قانون به او اجازه می‌دهد، کاری کند که نیروهای پای کار دین و بهترین فرزندان انقلاب وارد عرصه‌های خدمت به مردم شوند و هر کسی اجازه پیدا نکند تا به عرصه‌های حساس انقلاب راه پیدا کند.

 

وی افزود: نباید فضا برای فرصت‌طلبان و آدم‌های آلوده آماده شود و شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که آدم‌های متدین نتوانند نفس بکشند و آدم‌های ارزشی در فشار و مضیقه قرار بگیرند و هجمه‌ها علیه آنها اتفاق بیوفتد.

 

آیت‌الله عابدینی با بیان اینکه شورای نگهبان رکن نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید در انجام دقیق وظایف و رصد دقیق حوزه رسالتی خود توجه ویژه داشته باشد، ابراز کرد: خدا وقتی اراده کند جامعه‌ای را نابود نماید، زیاده‌خواهان، رفاه‌طلبان و دنیاپرستان را بر آن جامعه مسلط می‌کند و آنها هر غلطی خواستند انجام می‌دهند و خلاف مرتکب می‌شوند و ممکن است چوب خشکی را هم نماینده مجلس کنند.

 

 

امام جمعه قزوین اضافه کرد: خدا پس از آنکه اینها را بر جامعه مسلط می‌کند، عذابش را نازل می‌کند و در نهایت این جامعه به نابودی کشیده می‌شود و وقتی به قرآن نگاه می‌کنیم نمونه‌های از جوامع پیشین را مشاهده می‌کنیم که با این شیوه به نابودی کشیده شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و خون شهدا امانتی است که باید حفظ شود، تأکید کرد: هر تصمیمی باید برای رضای خدا باشد و حب و بغضِ جناح و جریان در آن راه پیدا نکند زیرا حب و بغض‌های جناحی در قیامت دست ما را نمی گیرد.

 

گفتنی است در پایان این مراسم محمدتقی صفری به عنوان رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام ولی‌الله نصیری رئیس سابق این نهاد قدردانی شد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group