رهبر انقلاب با تأکید بر بحق بودن گلایه‌های مردم خوزستان: دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

آیت الله عابدینی در دیدار سه نفر از جانبازان 70 درصد، سلام ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی را به همه جانبازان استان قزوین ابلاغ کرد و از صبر و استقامت این عزیزان قدردانی کرد.

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین که حامل سلام ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جانبازان استان قزوین بود، ضمن دیدار با سه نفر از جانبازان 70 درصد، سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان و همه جانبازان استان قزوین ابلاغ نمود و از صبر و استقامت این عزیزان و خانواده‌هایشان قدردانی کرد.

 

حاج عباس ربانی، حاج محمود محمدی‌نیکو و حاج مصطفی نجفی سه تن از جانبازانی بودند که آیت‌الله عابدینی با ایشان دیدار کرد و در این دیدارها ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز اظهار کرد: جوانمردی، ایستادگی و جانبازی شما عزیزان است که به کشور و ملت‌های مسلمان عزت و آرامش بخشیده است و بر روی این کوه استوار و با عظمت نام ابوالفضل العباس(ع) می‌درخشد.

 

دیدار با حاج عباس ربانی

 

وی در ادامه با تقدیر از خانواده‌های جانبازان تأکید کرد: همسران جانبازان در مجاهدت‌های این عزیزان شریک هستند چرا که در طول این سال‌ها سختی‌های بسیاری را متحمل شدند و از این عزیزان حمایت کردند.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: کاری که جانبازان کردند، معامله با خدای متعال بود و همانند حضرت عباس(ع) آسایش و راحتی امروز را به عزت و عظمت فردا فروختند تا از معامله با خدا سربلند بیرون بیایند و با این کار سرمایه‌هایی که داشتند، افزون شود.

 

گفتنی است آقای حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در این دیدارها حضور داشت.

 

دیدار با حاج محمود محمدی‌نیکو

 

دیدار با حاج مصطفی نجفی

 


 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group