رهبر انقلاب با تأکید بر بحق بودن گلایه‌های مردم خوزستان: دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

داعش تحت حمایت کسانی قرار دارد که سپاه پاسداران را تروریست می‌خوانند/ هنرمندان در دفاع مقدس و پس از آن حضور جدی در میدان داشتند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار جمعی از هنرمندان استان گفت: هنرمندان در دفاع مقدس و پس از آن حضور جدی در میدان داشتند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار رئیس حوزه هنری و جمعی از هنرمندان استان قزوین که به مناسبت آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شد، با تبریک حلول ماه شعبان، اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار کرد: کسانی که پیش از انقلاب اسلامی با رژیم دست‌نشانده شاه مبارزه می‌کردند، پس از انقلاب اسلامی لباس پاسداری پوشیدند.

 

وی با اشاره به رشادت‌های پاسداران در دفاع مقدس افزود: پاسداران در دفاع مقدس دلاوران میدان جنگ علیه دشمن بودند و پس از آن هم راهی دفاع از حرم شدند و از مستضعفان جهان و مسلمانان مظلوم حمایت کردند.

 

امام جمعه قزوین به حضور گسترده پاسداران در مناطق سیل‌زده نیز اشاره کرد و تأکید کرد: شاهدیم رئیس جمهور آمریکا این عزیزان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد درحالی‌که داعشی‌هایی که جز ویرانی، خرابی، کشتار، بی‌رحمی و خیانت چیز دیگری نداشتند، تحت حمایت او قرار دارند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: در این مرحله نیازمند حضور هنرمندان با فرماندهی بزرگانی چون شهید آوینی که امروز روز شهادت ایشان است، هستیم و این عصر عصر پرچمداری و میدان‌داری هنرمندان است.

 

آیت‌الله عابدینی بیان کرد: خداوند در کلام کارش را با هنر آغاز کرد و هر کاتبی که قرآن می‌نویسد کارش ارزشمند می‌شود، هر قاری که قرآن قرائت می‌کند کارش تحسین‌برانگیز می‌شود و هر مفسری که اسرار قرار را بیان می‌کند شگفتی می‌آفریند.

 

امام جمعه قزوین اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هنرمندان را پا به پای اهالی انقلاب دیده‌ام و در دفاع مقدس نیز این عزیزان حضور جدی داشتند و با قلم، شعر، فیلم و عکس به حمایت از دفاع مقدس و انقلاب پرداختند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: شهید آوینی به عنوان یک هنرمند حضور جدی در میدان‌های جنگ داشت و صرفاً از دور نظاره‌گر جنگ نبود و به همین خاطر آثار ارزشمند و ماندگاری خلق کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه هنرمندی امام حسین (ع) سرمایه همه هنرمندان است، گفت: هنرمندی امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و یاران باوفای ایشان بود که حضرت زینب (س) فرمودند من جز زیبایی چیزی ندیدم.

 

 

 


 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group