همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه انجام شد؛ کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ائمه جمعه استان گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» که از سوی رهبری مطرح شد، ریل‌گذاری مسیر بعد از چهل سالگی و ورود به 50 سالگی انقلاب است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست ائمه جمعه استان قزوین که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ائمه جمعه به خاطر رسالت دینی و ایمانی خود، می‌باید معیارها، اصول و مبانی دینی را تشریح و تبیین کنند تا همه بخش‌های جامعه، به ویژه جناح‌ها از آن آگاهی پیدا کرده و خود را با معیارهای دینی همراه و هماهنگ کنند.

 

وی تصریح کرد: آن چیزی که امروز جامعه به آن نیاز دارد، حقیقت دین، صداقت و انسانیت برخاسته از دین است و رسالت ما ورود به چنین عرصه‌هایی است.

 

 

امام جمعه قزوین بر ضرورت ارتقای معرفت دینی و تعمیق باورهای اعتقادی تأکید کرد و ابراز داشت: باید تلاش کنیم تا جامعه شناخت درستی از دین پیدا کند و برای تحقق این رسالت الهی، قرآن که منشور دین است را در اختیار داریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین مطالعه و اجرای دستورات قرآنی را ضروری عنوان کرد و اذعان کرد: توجه به قرآن را باید در عمل به اجرا در آوریم و ضمن مطالعه جدی و عمیق قرآن، دستورات آن را در زندگی اجرایی کنیم و ائمه جمعه می‌باید در این مسیر پیش قدم باشند.

 

 

وی به بیانیه مهم رهبری به جوانان نیز اشاره و تأکید کرد: فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، چشم‌اندازه 50 ساله شدن انقلاب را تبیین کرد و بیانات ایشان ریل‌گذاری مسیر بعد از چهل سالگی و ورود به 50 سالگی انقلاب است.

 

آیت الله عابدینی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند روی این بیانیه بروید و کار کنید و ضروری است ائمه جمعه در این کار پیش قدم شوند تا فرمایشات رهبری تحقق پیدا کند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group