همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه انجام شد؛ کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان در دیدار دبیر شبکه جوانان آستان قدس رضوی گفت: برنامه‌های فرهنگی و دینی در دوران جوانی اثرگذارتر است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار دبیر شبکه جوانان آستان قدس رضوی، ارتباط با جوانان بسیار ارزشمند دانست و اظهار کرد: اینکه محور کارتان جوانان هستند، مصداق کلام امیرالمؤمنین (ع) می‌شوید که می‌فرمایند دل نوجوان مانند زمین مستعد و آماده است و هر چیزی به آن عرضه شود، طبق آن پرورش می‌یابند.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی و دینی در دوران جوانی بسیار اثرگذارتر است، تصریح کرد: نقش دوران جوانی در رشد و تعالی انسان بسیار حائز اهمیت است و می باید با جدیت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.

 

امام جمعه قزوین در ادامه افزود: انبیاء (ع) مردم را به قسط و عدل وادار نمی‌کردند بلکه آنها را به قسط و عدل تشویق می‌کردند و خود مردم برای شکوفایی افکار و اندیشه‌هایشان تلاش می‌کردند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: اگر مردم به کاری وادار شوند، واکنش منفی نشان می‌دهند اما اگر برای کرامت انسانی آنها احترام قائل شویم، نتایج مطلوبی حاصل می‌شود.

 

وی ادامه داد: اینکه شبکه جوانان رضوری را ایجاد کرده‌اید، در حقیقت سخت‌افزار کار را فراهم آورده‌اید و می‌باید اهداف قرآن، انبیاء (ع) و ائمه اطهار (ع) نیز به عنوان نرم‌افزار کار، در بین جوانان تشریح و تبیین شود.

 

آیت‌الله عابدینی افزود: امام رضا (ع) فرمودند خداوند رحمت کند آن بنده‌ای را که امر ما را زنده کند. گفتند چگونه امر شما زنده می‌شود؟ فرمود: علوم ما را فراگیرید و به مردم بیاموزد، که اگر مردم زیبایی‌های گفتار ما را بدانند، از ما پیروی می‌کنند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group