همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه انجام شد؛ کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار مسئولان ستاد عتبات عالیات استان گفت: مسئولان نسبت به تقویت اخوت دینی بین ملت ایران و عراق اهتمام جدی داشته باشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مسئولان ستاد عتبات عالیات استان قزوین اظهار کرد: در حوزه سخت‌افزاری پیشرفت‌های خوبی در حرم طفلان حضرت مسلم (ع) به دست آمده است و می‌باید با جدیت بیشتری در حوزه نرم‌افزاری ورود پیدا کنیم.

 

وی ادامه داد: باید در حوزه فرهنگی در حرم طفلان مسلم (ع) به گونه‌ای برنامه‌ریزی و فعالیت شود که در نهایت عبادت، بندگی، انس با قرآن و اهل بیت (ع)، توحید و معرفت دینی مقصد اصلی قرار گیرد و با جدیت دنبال شود.

 

 

امام جمعه قزوین اهتمام جدی نسبت به اخوت دینی بین ملت ایران و عراق را ضروری دانست وگفت: در ایجاد اخوت دینی بین ملت ایران و عراق، ایزدی‌ها و مسیحی‌ها نیز باید دیده شوند و این اخوت بین همه مردم این دو کشور با هر دین و مذهبی جدی گرفته شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: استفاده از مبلغان دینی که ارتباط بسیار خوبی می‌توانند با ملت هر دو کشور برقرار کنند، نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در نشر معارف قرآنی و اهل بیتی دارد.

 

وی گفت: نباید حرم طفلان مسلم (ع) را صرفاً زیارتگاه ببنیم بلکه باید دانشگاه تعلیم معارف دینی بدانیم و با این رویکرد برنامه‌ریزی کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group