رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در سالگرد شهید آقائی گفت: شهدا آمر به معروف و ناهی از منکر بودند و اجرای عدالت از اهداف والای آنها بود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در سی و هفتمین سالگرد شهید ترور، شهید مرتضی آقائی که در حسینیه امامزاده حسین (ع) برگزار شد، اظهار کرد: وقتی سخن از شهدا می‌شود، یاد و خاطره شهدا و آرمان‌های آن عزیزان برای ما تداعی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه آرمان‌های شهدا برگرفته از آرمان‌های انبیاء (ع) و قرآن بود، تصریح کرد: آرمان‌های والای شهدا که برگرفته از آرمان‌های انبیاء (ع) و قرآن بود، انقلاب را به پیروزی رساند و به آن تداوم بخشید.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: عده‌ای در سال 53 در تحلیل های خود می گفتند اگر تا صد سال آینده ما شرایط فلسطین را پیدا کنیم، پیشرفت بسیار خوبی داشته‌ایم اما همگان دیدند بخاطر رشادت‌ها و فداکاری‌های انقلابیون و شهدا انقلاب در سال 57 به پیروزی رسید و امروز فلسطین از انقلاب ما الهام می‌گیرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: نگاه اجمالی به آرمان‌های شهدا نشان می‌دهد که اجرای «عدالت» از اهداف والای شهدا بود و آنها همواره برای تحقق آرمان‌های انبیاء (ع) که یکی از مهمترین آنها اجرای عدالت بود، استوار بودند.

 

وی در ادامه با تأکید بر اینکه قرآن نازل شد تا قسط و عدل در جامعه دیده شود، افزود: قرآن آمده است تا فاصله کوخ نشین با کاخ نشین را از میان بردارد، عدالت را رشد دهد و فاصله طبقاتی را از بین ببرد.

 

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: آرمان امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا تحقق عدالت بوده و هست و اگر امروز شاهد برخی بی‌عدالتی‌ها هستیم بخاطر سوء مدیریت و نفوذ منافقان است که امر به منکر و نهی از معروف می‌کنند.  

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه شهدا آمر به معروف و ناهی از منکر بودند، عنوان کرد: مؤمنان برخلاف منافقان امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند چرا که امام علی (ع) فرموده‌اند اگر کوتاهی در این فریضه مهم دین صورت بگیرد، پست‌ترین‌ها بر شما مسلط خواهند شد.

 

وی اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و مقاومت منطقه با قدرت در مقابل صهیونیست‌ها ایستاده است.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group