رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار کارکنان اداره کل استاندارد گفت: نظارت بر حسن اجرای اصول استاندارد امری ضروری است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل استاندارد استان قزوین که به مناسبت هفته استاندارد برگزار شد، اظهار کرد: خداوند عالم هستی را بدون ایراد و کاستی خلق کرده است و این انسانها هستند که به دلیل رفتارهای نا مناسب و غیر استاندارد به آن آسیب وارد می‌کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه رسول گرامی اسلام (ص) تأکید کرده‌اند مؤمن باید در کارش دقیق باشد، تصریح کرد: پیغمبر (ص) کارها را با بالاترین دقت انجام می‌دادند و همواره به مؤمنان توصیه می‌کردند که کارها را با دقت بالا انجام دهند که در عصر کنونی مصداق استاندارد محسوب می‌شود.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: رعایت دقیق اصول استاندارد در تولید و توزیع محصولات سبب می‌شود تا مردم با امنیت کامل محصولاتی که در بازار وجود دارد را مصرف کنند و سلامت و آرامش جامعه اینگونه تضمین می‌شود.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه فرهنگ‌سازی صحیح مصرف غذا گامی در راستای افزایش سلامت جامعه است، بیان کرد: متأسفانه برخی الگوهای غلط از گذشته در مصرف غذا به وجود آمده است و ضروری است با نظارت دقیق و فرهنگ‌سازی اصلاح شود و غذاهای استاندارد جاگزین آنها شود.

 

وی با تأکید بر اینکه نظارت بر حسن اجرای اصول استاندارد امری ضروری است، عنوان کرد: باید راهکارهایی اتخاذ شود تا کارشناسان استاندارد در تمام بخش‌ها حضور داشته باشند و اصول استاندارد در بالاترین سطح اجرایی شود.

 

آیت‌الله عابدینی در پایان یادآور شد: با اقامه نماز جامعه به رشد و تعالی می‌رسد و کسی به خود اجازه نمی‌دهد تا تخلفی مرتکب شود و هر کسی ناظر بر اعمال خود خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group