رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار هیأت بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دلخوری مردم از تبعیض و بی عدالتی است، گفت: مسئولان سفره‌شان را از مردم جدا نکنند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار هیأت بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح از استان قزوین که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین برگزار شد، با بیان اینکه می‌باید برای حل چالش‌ها و مشکلات چشم‌انداز بلند مدت ترسیم شود، اظهار کرد: در مقطع کنونی برای حل مشکلات کشور نگاه‌های کوتاه مدت لازم است اما آنچه ضروری است و باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد تدوین برنامه‌های بلند مدت است.

 

وی تصریح کرد: می‌باید همه آحاد جامعه برای تحقق آرمانهای انقلاب، امام راحل و رهبری بسیج شوند، وحدت و هم‌افزایی داشته باشند و اگر با این رویکرد کارها را پیش ببریم یقیناً به توسعه و پیشرفت می‌رسیم و مشکلات کشور از پیش رو برداشته خواهند شد.

 

امام جمعه قزوین کاخ نشینی برخی از مسئولان را بزرگ‌ترین آسیب و آفت برای کشور معرفی کرد و افزود: اینکه مسئولان کاخ نشینی را انتخاب کنند و سفره‌شان از مردم جدا شود آسیب جدی به نظام و کشور وارد می‌کند و باید در مقابل چنین مسئولی ایستاد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه دلخوری و ناراحتی مردم از تبعیض و بی عدالتی است که در برخی از بخش‌های جامعه وجود دارد، خاطرنشان کرد: مسئولان انقلابی وظیفه دارند با زمینه‌ها و افرادی که زمینه‌های بی عدالتی را در جامعه به وجود می‌آورند برخورد نمایند چرا که بی عدالتی گسل خطرناکی برای کشور محسوب می‌شود.

 

وی ابراز کرد: مسئولان باید مردم را درک کنند چرا که مشکلات معیشتی و بیکاری بخشی از جامعه را تحت تأثیر خود قرار داده و برای مردم مشکل‌ساز شده است. کارگران زمانی که حقوق خود را به موقع دریافت می‌کنند زندگی‌شان با سختی و دشواری اداره می‌شود حال اگر بیکار شوند وضعیت آنها چه خواهد شد؟!

 

آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم تا با برنامه‌ریزی مدون و دراز مدت کشور را به سمتی هدایت و راهبری کنیم که مشکلات از پیش روی مردم برداشته شود و قطعاً ظرفیت حل تمام مشکلات در کشور وجود دارد.

 

 

امام جمعه قزوین برخورد با زیاده خواهان و رفاه طلبان را زمینه‌ساز حل بخشی از مشکلات کشور دانست و ابراز داشت: خداوند می‌فرماید اگر بخواهیم جامعه‌ای را به نابودی بکشانیم رفاه طلبان و خوش گذرانان را بر آن جامعه مسلط می‌کنیم تا با فسق و فجور آن جامعه را به نابودی بکشانند و اگر ما نیز با زیاده خواهان و رفاه طلبان برخورد نکنیم با چالش مواجه خواهیم شد.

 

وی گفت: در منابع دینی تأکید شده است اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، بدترین شما بر شما مسلط خواهند شد و ضروری است این فریضه الهی هیچگاه ترک نشود تا کارها نتیجه بخش شود و انسان‌های شایسته در جامعه نقش آفرینی کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group