رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

حجت الاسلام محمد حسن باریک بین (امام جمعه موقت قزوین ) در خطبه های نماز جمعه با اشاره به ضرورت مبارزه فساد در نظام اسلامی اظهارداشت:

فساد اداری واقتصادی درد آورترین پدیده در نظام اسلامی است که غیر قابل قبول وباید برچیده شود.

امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد:

ملت از هر گونه مبارزه با فساد دولتی به شدت حمایت می کند وامیدواریم مجلس ،دولت وقوه قضاییه با قاطعیت با فساد در همه عرصه ها مبارزه کند واین کار به سرانجام برسد واین پدیده ناپسند از نظام اسلامی رخت بربندد.

حجت الاسلام باریک بین ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه مبارکه فجر گفت:

انقلاب اسلامی انفجاری بزرگ در بستر تاریخ ایجاد کرد وتوانست در داخل کشور بنیاد حکومتی ظالم را بر چیده وحکومت دینی را جایگزین آن نماید.

وی خاطرنشان کرد:

بازگشت امام راحل به میهن اسلامی علیرغم مخالفت رژیم ستم شاهی سرآغاز دهه طلایی فجر انقلاب اسلامی شد که در مدت 10 روز بساط حکومت ظلم را در هم پیچید که وظیفه داریم شکرگزار این لطف الهی باشیم ودر صیانت از دستاوردهای آن تلاش نماییم.

امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد:

انقلاب اسلامی حکومتی را سرنگون کرد که صلاحیت روحی واخلاقی ومشروعیت لازم را نداشت وبه بیگانگان وابسته ودر فساد سیاسی واجتماعی ومالی غرق بود وچون ملت سالها شاهد ستم این رژیم بود بستر انقلاب را فراهم کرد وهر چند در انقلاب مشروطیت ونهضت ملی شدن صنعت نفت هم تلاشی صورت گرفت اما نتیجه نداد تا درسال 57 حرکت مردم به پیروزی رسید.

حجت الاسلام باریک بین به تحولات اخیر در منطقه اشاره واظهارداشت:

بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی تحقق مردم سالاری دینی است ومردمی که در گذشته در اداره کشور هیچ نقشی نداشتند ورای مردم ارزشی نداشت وتوانستند به لطف انقلاب در مدیریت کشور وتعیین مسئولان خود از بالاترین مقام تا نمایندگان مجلس وخبرگان نقش جدی ایفا کنند.

حجت الاسلام باریک بین همچنین وفات حضرت فاطمه معصومه (س) را نیز تسلیت گفت.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group