رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی


 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ابراز کرد: در روز قدس ما فریاد می‌زنیم که جزو سربازان مقاومت اسلامی برای صدور انقلاب هستیم.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جمع تعدادی از مبلغان دینی در حسینیه امینی‌ها شهر قزوین اظهار کرد: برگزاری مجالس شب‌های احیا و حضور پرشور مردم طی روزهایی که گذشت به میزانی شوق‌انگیز و امیدبخش است که خستگی‌های ما را نسبت به وجود بی‌مهری‌ها به دین و بی تعهدی‌های مسئولان رفع می‌کند.

 

امام جمعه قزوین افزود: حضور پرشور مردم در مراسم‌های مذهبی و مناسبت‌های دینی قابل مقایسه با 20 سال گذشته و حتی دوران ابتدایی انقلاب و پیش از پیروزی انقلاب نیست و این حضور برای ما شوق‌انگیز و امیدآفرین است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: ما که در دوره ای پیش از انقلاب شاهد خفقان شدید علیه طلاب و روحانیت و مبارزان انقلابی بودیم و ایستادگی کردیم، امروز باید شکرگزار شکل‌گیری فضای امنیت و ترویج فرهنگ معنویت و دین در جامعه هستیم.

 

وی گفت: امروز با بلوغ فکری و ایمانی در جامعه فرصت‌های عظیمی شکل گرفته باید از این فرصت‌ها استفاده لازم را برد؛ آیا ما امروز مبلغ رسالت‌های الهی و آمر به معروف و نهی از منکر شده ایم؟

 

 

آیت‌الله عابدینی ادامه داد: باید به گونه ای زندگی کنیم که وقتی عازم سفر آخرت شدیم ما را "قد اقمت الصلاة" بخوانند؛ شاید یک بازاری در محل کار خود به گونه ای عمل کند که دغدغه دین را داشته باشد.

 

امام جمعه قزوین ابراز کرد: شهید چگینی معلم شهید و استاد یزدان پناه و حاج آقا حق شناس با اینکه جزو مبلغان و روحانیت در قزوین نبودند؛ اما در دوران زندگی خود به گونه ای دغدغه مندانه عمل کردند که زمانی که سر مزار آنها حاضر می‌شویم، می‌توانیم قسم یاد کنیم که آنها اقامه کننده نماز بودند.

 

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ابراز کرد: در روز قدس ما فریاد می‌زنیم که جزو سربازان مقاومت اسلامی برای صدور انقلاب هستیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در پایان عنوان کرد: امام جمعه شهر کازرون شبیه طلبه همدانی مظلومانه در سحرگاه شب قدر به شهادت رسید که از خدای متعال می‌خواهیم به خانواده آنها صبر و اجر عنایت کند و همه ما را سرباز پای کار رهبری فرزانه نظام قرار دهد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group