رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رابطین مرکز رسیدگی به امور مساجد استان گفت: اولویت‌های تبلیغی را در مساجد مدیریت کنیم.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار رابطین مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین در شهرستان‌ها اظهار کرد: خداوند می‌فرماید مساجد برای خدا است و با این آیه تکلیف همه را روشن کرده است و باید آن را برای همه مردم و اهل مسجد تفسیر و تبیین کنیم.

وی ادامه داد: اگر مساجد برای رضای خدا ساخته شوند و کسانی که مسجد می‎سازند از آن دل بکنند و مسجد را برای خدا بدانند، آن مسجد می‌تواند اثرگذار باشد در غیر این صورت شاهد اثرگذاری نخواهیم بود.


امام جمعه قزوین با بیان اینکه هر پولی را نباید برای ساخت مساجد استفاده کرد، یادآور شد: اگر تنها چند مسجد در سطح شهر داشته باشیم که با نیت خالص و فقط برای رضای خدا ساخته شده باشند و پول‌هایی هم که در آن هزینه شده فقط برای رضای خدا پرداخت شده باشند، اثرگذارتر از آن است که صدها مسجد با نیت‌های غیر خدایی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تأکید بر اینکه باید اولویت‌های تبلیغی را در مساجد مدیریت کنیم، گفت: باید قرآن، احادیث و نهج البلاغه بیشتر تفسیر کنیم و با جدیت اولویت‌های تبلیغی را مشخص نماییم تا بخش‌های مهم مورد توجه قرار گیرند.

وی تأکید کرد: کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان که در منطقه بسیار وسیعی دچار مشکل شده‌اند، وسایل منزل آنها نابود شده و خانه‌هایشان از میان رفته با جدیت انجام شود و از فرصت‌های پیش رو به نحو مطلوبی استفاده کنیم تا حل کامل مشکلات کمک‌ها مستمر باشد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group