رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

همه وظیفه داریم به هموطنان گرفتار در سیل کمک کنیم/ کارکنان نیروی انتظامی، هلال احمر و صدا و سیما نوروزسازان بی نوروز هستند

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نخستین روز از دیدارهای نوروزی گفت: همه ما وظیفه داریم به هموطنان خود که گرفتار سیل شده‌اند و زندگی‌شان در نابسامانی و نگرانی به سر می‌برد، کمک کنیم.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نخستین روز از دیدارهای نوروزی در دیدار آقای زاهدی استاندار و جمعی از معاونان استاندار قزوین با اشاره به الکترونیکی شدن پرداخت‌ها در عوارضی قزوین اظهار کرد: با الکترونیکی شدن پرداخت‌ها در عوارضی قزوین در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌شود و ترافیک کاهش می‌یابد اما باید برای اشتغال کسانی که در این مجموعه‌ها مشغول به کار هستند نیز فکری شود.

 

وی افزود: در این ایام و مشکلات گرانی و معیشتی حمایت از کارکنان این مجموعه‌ها ضرورت دارد و باید فکری شود تا این عزیزان دچار استرس و نگرانی نشوند و برای تأمین معیشت خود با مشکل مواجه نگردند.

 

امام جمعه قزوین پیرو گزارش استاندار قزوین مبنی بر احیای یک واحد تولیدی که هفت سال تعطیل بوده و امروز بازگشایی می‌شود، خاطرنشان کرد: چنین اقداماتی در راستای شعار سال قرار دارد و می‌باید برای تحقق شعار سال اقدامات جدی صورت بگیرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه دیدارهای امروز با مردم و مسئولان استان به خدمات نیروی انتظامی و پلیس راه، جمعیت هلال احمر، صدا و سیما و رسانه‌ها در ایام نوروز اشاره کرد و اذعان داشت: این عزیزان نوروزسازان بی نوروز هستند؛ همانگونه که در زمان جنگ کسانی که با لودر سنگرسازی می‌کردند معروف بودند به سنگرسازان بی‎سنگر.

 

وی افزود: کارکنان نیروی انتظامی، هلال احمر، صدا و سیما و رسانه‌ها به جای دید و بازدید عید و مسافرت، وقت و استراحتشان را به دیگران هدیه می‌کنند تا بساط دید و بازدید و مسافرت مردم معنادار و با سلامت انجام شود.

 

آیت‌الله عابدینی در ادامه با اشاره به سیل پیش آمده در استان‌های مازندران و گلستان، اقدامات انجام شده در راستای کمک به سیل‌زدگان را از مسئولین حوزه‌های مربوطه از جمله استاندار، رئیس جمعیت هلال احمد قزوین، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و جانشین فرماندهی سپاه صاحب‌الامر(عج) جویا شد و اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم به هموطنان خود که گرفتار سیل شده‌اند و زندگی‌شان در نابسامانی و نگرانی به سر می‌برد، کمک کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group