رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست ائمه جمعه استان گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» که از سوی رهبری مطرح شد، ریل‌گذاری مسیر بعد از چهل سالگی و ورود به 50 سالگی انقلاب است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست ائمه جمعه استان قزوین که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ائمه جمعه به خاطر رسالت دینی و ایمانی خود، می‌باید معیارها، اصول و مبانی دینی را تشریح و تبیین کنند تا همه بخش‌های جامعه، به ویژه جناح‌ها از آن آگاهی پیدا کرده و خود را با معیارهای دینی همراه و هماهنگ کنند.

 

وی تصریح کرد: آن چیزی که امروز جامعه به آن نیاز دارد، حقیقت دین، صداقت و انسانیت برخاسته از دین است و رسالت ما ورود به چنین عرصه‌هایی است.

 

 

امام جمعه قزوین بر ضرورت ارتقای معرفت دینی و تعمیق باورهای اعتقادی تأکید کرد و ابراز داشت: باید تلاش کنیم تا جامعه شناخت درستی از دین پیدا کند و برای تحقق این رسالت الهی، قرآن که منشور دین است را در اختیار داریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین مطالعه و اجرای دستورات قرآنی را ضروری عنوان کرد و اذعان کرد: توجه به قرآن را باید در عمل به اجرا در آوریم و ضمن مطالعه جدی و عمیق قرآن، دستورات آن را در زندگی اجرایی کنیم و ائمه جمعه می‌باید در این مسیر پیش قدم باشند.

 

 

وی به بیانیه مهم رهبری به جوانان نیز اشاره و تأکید کرد: فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، چشم‌اندازه 50 ساله شدن انقلاب را تبیین کرد و بیانات ایشان ریل‌گذاری مسیر بعد از چهل سالگی و ورود به 50 سالگی انقلاب است.

 

آیت الله عابدینی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند روی این بیانیه بروید و کار کنید و ضروری است ائمه جمعه در این کار پیش قدم شوند تا فرمایشات رهبری تحقق پیدا کند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group