رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

منشور "گام دوم انقلاب" خط سیر رسالت و مسئولیت علاقه‌مندان به انقلاب است/ حوزه علمیه قزوین در پیگیری بیانیه رهبری پیشقدم باشد

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: همه وظیفه داریم که گام دوم انقلاب را همه جانبه برداریم و با برنامه ریزی، اتحاد و همدلی تلاش کنیم حوزه علمیه قزوین در پیگیری منشور آینده انقلاب و چشم انداز انقلاب از بقیه نهادها سبقت بگیرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در همایش کوهنوردی خانوادگی طلاب و روحانیون حوزه های علمیه قزوین اظهار کرد: بسیار جای خرسندی دارد که در این برنامه خدمت فرزندان جامعه طلبگی بودیم، فرزندان بانشاط و دوست داشتنی طلاب و خانواده‌های محترم آنها و اساتید گرامی حوزه علمیه در این حرکت زیبا حضور داشتند که بسیار کار ارزشمندی بود.

 

وی افزود: باید این زمینه در بین طلاب حوزه علمیه و خانواده‌های آنها فراهم باشد که در چنین برنامه‌هایی دور هم جمع شوند و علاوه بر آشنایی با یکدیگر از فضای بانشاط کوهنوردی و برنامه‌های ورزشی بهره‌مند شوند.

 

امام جمعه قزوین اذعان کرد: مهمترین دغدغه امروز طلاب باید توجه به شروع دهه پنجم انقلاب و آغاز عرصه جدیدی در رشد و توسعه کشور باشد.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران 40سالگی خود را پشت سرگذاشته و در دهه پنجم باید آماده برگزاری جشن پنجاه سالگی انقلاب شویم، در این شرایط رهبر معظم انقلاب با عنوان گام دوم انقلاب، خط سیر رسالت و مسئولیت علاقه‌مندان به انقلاب را معرفی کردند.

 

وی گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب به گام دوم انقلاب این است که در حوزه‌های مختلف همچون سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، رسانه، دانشگاه، دانش و تکنولوژی باید قدم‌های جدی برداشته شود و با انتشار این بیانیه شاهد برداشته شدن برخی قدم‌ها در برخی از حوزه‌ها هستیم.

 

آیت‌الله عابدینی اذعان کرد: همه وظیفه داریم که گام دوم انقلاب را همه جانبه برداریم و با برنامه ریزی، اتحاد و همدلی تلاش کنیم حوزه علمیه قزوین در پیگیری منشور آینده انقلاب و چشم انداز انقلاب از بقیه نهادها سبقت بگیرد.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group