رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار مسئولان ستاد عتبات عالیات استان گفت: مسئولان نسبت به تقویت اخوت دینی بین ملت ایران و عراق اهتمام جدی داشته باشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مسئولان ستاد عتبات عالیات استان قزوین اظهار کرد: در حوزه سخت‌افزاری پیشرفت‌های خوبی در حرم طفلان حضرت مسلم (ع) به دست آمده است و می‌باید با جدیت بیشتری در حوزه نرم‌افزاری ورود پیدا کنیم.

 

وی ادامه داد: باید در حوزه فرهنگی در حرم طفلان مسلم (ع) به گونه‌ای برنامه‌ریزی و فعالیت شود که در نهایت عبادت، بندگی، انس با قرآن و اهل بیت (ع)، توحید و معرفت دینی مقصد اصلی قرار گیرد و با جدیت دنبال شود.

 

 

امام جمعه قزوین اهتمام جدی نسبت به اخوت دینی بین ملت ایران و عراق را ضروری دانست وگفت: در ایجاد اخوت دینی بین ملت ایران و عراق، ایزدی‌ها و مسیحی‌ها نیز باید دیده شوند و این اخوت بین همه مردم این دو کشور با هر دین و مذهبی جدی گرفته شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: استفاده از مبلغان دینی که ارتباط بسیار خوبی می‌توانند با ملت هر دو کشور برقرار کنند، نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در نشر معارف قرآنی و اهل بیتی دارد.

 

وی گفت: نباید حرم طفلان مسلم (ع) را صرفاً زیارتگاه ببنیم بلکه باید دانشگاه تعلیم معارف دینی بدانیم و با این رویکرد برنامه‌ریزی کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group