رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان: ایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفته اسلامی بسازید

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

"هلال‌احمر"دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی است/ نگاه جناحی و سیاسی مخرب فعالیت‌های هلال احمر است

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: "هلال احمر" دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی برای هرجایی که نیاز و استمدادی وجود دارد است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی محصول آموزه‌های دینی و نتیجه آرمان‌های حضرت رسول اکرم (ص) و امیرمومنان(ع) و فاطمه زهرا(س) و ائمه گرامی ماست که امروز به بار نشسته است.

 

وی افزود: "هلال احمر" دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی برای هرجایی که نیاز و استمدادی وجود دارد است. این دستان یاریگر گاهی در زلزله، سیل، طوفان و بلایای طبیعی به فریاد مردم می‌شتابد و گاهی نیز همین دستان یاریگر در کشورهای مظلوم و جنگ زده فریادرس می‌شود.

 

امام جمعه قزوین اذعان کرد: همانگونه که دعا و مناجات با خدای متعال در خلوت شبانه وجود دارد این دعا در طول روز جای خود را به فعالیت و امدادرسانی و کمک و یاری دیگران می‌دهد.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) حامل این پیام فرهنگی است که به فرزندش می‌گوید:"الجار ثم الدار" و بدان عمل می‌کند، پشتوانه معنوی هلال احمر هم این حدیث فاطمی است.

 

وی گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) در طی روز به دعایی که در شب انجام می‌دهد عمل می‌کند و سه روز متوالی طعام خود و فرزندانش را به مسکین و فقیر می‌بخشد، امروز ما باید این فرهنگ را در جامعه جهانی رواج دهیم.

 

آیت‌الله عابدینی اذعان کرد: اوج رسالت‌های هلال احمر این است که یاریگر محرومان و نیازمندان باشد،  به همین دلیل نگاه جناحی و سیاسی به شدت مخرب فعالیت‌های جمعیت هلال احمر است.

 

 

امام جمعه قزوین در پایان ابراز کرد: جزو دستورات دینی و قرآنی ماست که یاریگر مستضعفان و محرومان جهان باشیم، حتی اگر  دین و تفکر این افراد با ما یکسان نباشند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group