رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

"هلال‌احمر"دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی است/ نگاه جناحی و سیاسی مخرب فعالیت‌های هلال احمر است

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: "هلال احمر" دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی برای هرجایی که نیاز و استمدادی وجود دارد است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی محصول آموزه‌های دینی و نتیجه آرمان‌های حضرت رسول اکرم (ص) و امیرمومنان(ع) و فاطمه زهرا(س) و ائمه گرامی ماست که امروز به بار نشسته است.

 

وی افزود: "هلال احمر" دستان یاری‌گر انقلاب اسلامی برای هرجایی که نیاز و استمدادی وجود دارد است. این دستان یاریگر گاهی در زلزله، سیل، طوفان و بلایای طبیعی به فریاد مردم می‌شتابد و گاهی نیز همین دستان یاریگر در کشورهای مظلوم و جنگ زده فریادرس می‌شود.

 

امام جمعه قزوین اذعان کرد: همانگونه که دعا و مناجات با خدای متعال در خلوت شبانه وجود دارد این دعا در طول روز جای خود را به فعالیت و امدادرسانی و کمک و یاری دیگران می‌دهد.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) حامل این پیام فرهنگی است که به فرزندش می‌گوید:"الجار ثم الدار" و بدان عمل می‌کند، پشتوانه معنوی هلال احمر هم این حدیث فاطمی است.

 

وی گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) در طی روز به دعایی که در شب انجام می‌دهد عمل می‌کند و سه روز متوالی طعام خود و فرزندانش را به مسکین و فقیر می‌بخشد، امروز ما باید این فرهنگ را در جامعه جهانی رواج دهیم.

 

آیت‌الله عابدینی اذعان کرد: اوج رسالت‌های هلال احمر این است که یاریگر محرومان و نیازمندان باشد،  به همین دلیل نگاه جناحی و سیاسی به شدت مخرب فعالیت‌های جمعیت هلال احمر است.

 

 

امام جمعه قزوین در پایان ابراز کرد: جزو دستورات دینی و قرآنی ماست که یاریگر مستضعفان و محرومان جهان باشیم، حتی اگر  دین و تفکر این افراد با ما یکسان نباشند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group