رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

یوم الله "22بهمن" درواقع آغاز انقلاب ایران بود/ مسیر حرکت انقلاب همچنان ادامه دارد 

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه 22بهمن در واقع آغاز انقلاب اسلامی ایران بود، ابراز کرد: زمانی که ما اعتقاد به انتظار و ظهور حضرت حجت(عج) داریم و می‌گوییم تا زمانی که بانگ "الله اکبر" در کل جهان طنین انداز نشود مبارزه ادامه دارد، یعنی اصل و اساس انقلاب ما باقی مانده است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار زندانیان سیاسی دوران رژیم پهلوی با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: شکوهمندی انقلاب نتیجه زحمات شما مبارزانی است که مردانه ایستادگی و مقاومت کردید تا این انقلاب به سرانجام برسد و امیدواریم خداوند به شما عمر باعزت دهد که 100 سالگی انقلاب را هم شاهد باشید.

 

وی افزود: خدای متعال به شما عنایت داشت که دوران ستم‌شاهی و زندان‌های مخوف ساواک را با سلامت پشت سرگذاشتید تا امروز شاهد عزت و اقتدار این انقلاب و نتیجه زحمات خود باشید.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه عوامل ثبات قدم ما در دوره انقلاب باید یادآوری شود، اذعان کرد: آن چیزی که باعث شد شما پای دین، انقلاب و آرمان‌های انقلاب باقی بمانید ایمان و تقوا و اعتقاد به مبانی دینی در وجود شماست و این ایستادگی و استقامت شما عاملی شده که خدای متعال پشتیبان شما باشد.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: در دوران ستم‌شاهی ایمان و اعتقاد مبارزان انقلابی باعث می‌شد که یکدیگر را لو ندهند و برای حفظ جان یکدیگر شکنجه‌های سخت ساواک را تحمل کنند، البته شاید امثال مجاهدین خلق و منافقین به واسطه منافع خود مقاومتی داشته باشد اما هیچ زمانی این ایستادگی‌ها ماندگار نیست.

 

وی گفت: در آیه 67 سوره توبه خداوند درباره منافقین می‌فرماید که منافقان پشتیبان یکدیگر نیستند و امر به بدی و فحشا و منکر می‌کنند، در ادامه خداوند در آیه 71 سوره توبه درباره مومنان می‌گوید؛ مردان و زنان مومن یاور یکدیگرند و رشته اتصالی به نام ولایت دارند که عامل حفظ و ماندگاری آنهاست.

 

آیت‌الله عابدینی اذعان کرد: شاید جوانان امروز به حال مبارزان انقلابی غبطه بخورند که چرا در آن دوران حضور نداشته‌اند تا در پیروزی این نظام اسلامی نقشی داشته باشند، باید به آنها گفت که انقلاب هنوز تمام نشده و درجریان است.

 

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه 22بهمن در واقع آغاز انقلاب اسلامی ایران بود، ابراز کرد: زمانی که ما اعتقاد به انتظار و ظهور حضرت حجت(عج) داریم و می‌گوییم تا زمانی که بانگ "الله اکبر" در کل جهان طنین انداز نشود مبارزه ادامه دارد، یعنی اصل و اساس انقلاب ما باقی مانده است.

 

وی اضافه کرد: تا زمانی که آیات قرآن فرش دل ما نشود باید برای پیشبرد مبانی انقلاب اسلامی تلاش کرد، تا زمانی که معارف قرآنی و دینی روزی دل‌های ما نشود باید این انقلاب به راه خود ادامه دهد.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ادامه داد: تا زمانی که کوچکترین ظلمی در گوشه و کنار جهان به مستضعفان می‌شود مبارزه ما ادامه دارد، زیرا چشم امید مسلمانان و آزادیخواهان جهان به مبارزان ایرانی اسلامی است.

 

 

آیت‌الله عابدینی تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام می‌فرمایند؛ اگر مسلمانی صدای تظلم‌خواهی شخصی را با هر دین و مسلکی بشنود و پاسخ او را ندهد، این فرد مسلمان نیست.

 

وی اذعان کرد: امروز باید شکرگزار خدای متعال باشیم که از دوران ستمشاهی و خفقان و ظلم و بی بندوباری و عقب ماندگی به دوران عزت، افتخار، آزادی، عدالت و پیشرفت رسیده‌ایم.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب رسول گرامی اسلام (ص) و امیرمومنان (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) است، امام راحل با قیام خودشان ما را با فرهنگ فاطمی و حسینی آشنا کردند و این فرهنگ زمینه ماندگار و ثبات انقلاب ما و مبارزان انقلابی را فراهم کرد.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) حامل این پیام فرهنگی است که به فرزندش می‌گوید: "الجار ثم الدار" و بدان عمل می‌کند و طعام خود و فرزندانش را به مسکین و فقیر می‌بخشد، امروز ما باید این فرهنگ را در جامعه جهانی رواج و گسترش دهیم.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group