رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار راویان طرح روایت گفت: راویان طرح روایت پس از دهه فجر و ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با نشاط به کار خود ادامه دهند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار راویان طرح روایت که با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: امروز با وجود رسانه ها و فضای مجازی زمینه اطلاع رسانی و انتقال مطلب به آسانی فراهم شده است در حالی که در گذشته برای انتقال یک اعلامیه باید خطرات بسیاری را به همراه داشت.

 

امام جمعه قزوین تصریح کرد: امام خمینی (ره) در مخالفت با حزب رستاخیزی که در سال 1353 توسط شاه تأسیس شده بود، به خطبا فرمودند شما باید مردم را آگاه سازید و ممنوع بودن عضویت در حزب رستاخیز را اعلام کنید و این یکی از مهمترین اعلامیه‌های امام بود که اهمیت کار خطبا و سخنرانان را نشان می‌داد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: امروز فضای رسانه‌ای بسیار خوبی در اختیار شما قرار دارد، و فضای مجازی زمینه و فرصت بسیار بی‌نظیری برای شما محسوب می‌شود که به راحتی می‌توانید فعالیت کنید و مشکلات دشواری که سخنرانان در گذشته در انتقال مطالب داشتند را ندارید.

 

 

وی به شرایط خفقان در گذشته نیز اشاره کرد و افزود: در گذشته خطبا و سخنرانان پس از هر سخنرانی احتمال داشت دستگیر شده و روانه زندان شوند و به همین خاطر مجبور بودند راهکارها و شیوه‌های پیچیده‌ای را برای اینکه به دام ساواک نیافتند به کار بگیرند.

 

آیت‌الله عابدینی با تأکید بر اینکه طرح روایت ایده بسیار خوبی است، تأکید کرد: این طرح صرفاً در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کاربرد ندارد، بلکه پس از دهه فجر و ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز می‌باید با نشاط به کار خود ادامه دهد و کانونی فعال در عرصه تبلیغ قرار گیرد.

 

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در این مراسم، طرح راویان را بسیار مؤثر و اثرگذار دانست و اظهار کرد: می‌باید از این طرح الگو گرفته شود و استان‌های دیگر نیز آن را اجرایی کنند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group