رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

مردم از حقوق‌های نجومی و کاخ‌نشینی مسئولان گلایه‌مند هستند/ باید در عمل فاصله‌‌ بین مردم و مسئولان از میان برود نه در لفظ

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای کارگروه نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی استان گفت: مردم از حقوق‌های نجومی و کاخ‌نشینی مسئولان گلایه‌مند هستند و باید در عمل فاصله‌‌ بین مردم و مسئولان از میان برود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای کارگروه نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی استان قزوین اظهار کرد: همه اقشار ملت از هر جناح و سلیقه‌ای به این نتیجه رسیده‌اند که دشمن در دو عرصه اقتصادی و فرهنگی با ما در جنگ است و تحریم‌ها به خوبی گویای دشمنی و عداوت دشمن در عرصه جنگ اقتصادی است.

 

وی تصریح کرد: وقتی جنگ اقتصادی و فرهنگی با یکدیگر گره بخورند، جامعه آبستن فتنه‌های بزرگ می‌شود و باید با جدیت این فضا را رصد کرده و با فتنه‌ها مقابله کنیم.

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه موضوع اقتصادی تنها اقتصادی نیست، بلکه به امنیت نیز مرتبط می‌شود، خاطرنشان کرد: دشمن با تحریم و فشارهای اقتصادی تلاش می‌کند تا با مشغول کردن کشور در مشکلات معیشتی و اقتصادی در اهداف نظامی پیروز شود و ضروری است مسئولان هوشیار باشند و تلاش کنند مشکلات اقتصادی را برطرف کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین دامن زدن به نارضایتی‌ها را یکی از کارها و اهداف دشمن عنوان کرد و افزود: دامن زدن به نارضایتی‌های مردمی یکی از اهداف اصلی و با اولویت بالای دشمن است و در این مسیر خستگی‌ناپذیر کار می‌کنند.

 

 

وی با بیان اینکه مردم ما مردمان بسیار نجیبی هستند، گفت: مردم باید در عمل عدالت ببینند و فاصله کمی را بین خودشان و مسئولان مشاهده کنند تا مشکلات را تحمل کنند.

 

آیت‌الله عابدینی ابراز کرد: اگر مردم ببینند مسئولان هم مانند آنها حقوق می‌گیرند و با همان حقوق زندگی می‌کنند راحت‌تر با مشکلات کنار می‌آیند اما وقتی می‌بینند مسئولان حقوق‌های 20 میلیونی دریافت می‌کنند، کامشان تلخ می‌شود.

 

امام جمعه قزوین تأکید کرد: اگر مردم بشنوند مبلغ کلانی با رانت و زد و بندهای پشت پرده به حساب کسی واریز می‌شود، یا ببینند مسئولان کشور در کاخ‌های میلیاردی ساکن شده‌اند در حالی که آنها با مشکلات بسیار زیاد صاحب خانه‌ای اجاره‌ای شده‌اند گلایه‌مند می‌شوند.

 

وی نظارت دقیق بر بازار را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: وقتی ارز کشور با یک چندم قیمت بازار در اختیار وارد کننده‌ای قرار می‌گیرد تا محصولات ضروری جامعه را وارد کند، باید نظارت دقیقی بر کار آنها شود تا کسی خیانت نکند و زندگی مردم با مشکل مواجه نشود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه باید جلوی قاچاق دام از استان قزوین گرفته شود، گفت: رسانه‌ها در گزارشی نشان دادند که قاچاق دام از استان به راحتی انجام می‌شود و متولیان امر باید با این پدیده برخورد جدی کنند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group