رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

 

امام جمعه قزوین در نشست هم‌اندیشی اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی سپاه استان گفت: قرآن کریم اصلی‌ترین منبع دینی است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در نشست هم‌اندیشی اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین که در سالن جلسات عقیدتی سیاسی سپاه استان برگزار شد، اظهار کرد: اصلی‌ترین منبع دینی ما قرآن کریم است و در عالم منبعی اثرگذارتر از قرآن وجود ندارد و با سایر کتاب‌های آسمانی نیز قابل قیاس نیست.

 

وی تصریح کرد: برخی‌ها فقط بخاطر شنیدن قرائت عبدالباسط مسلمان شدند که معجزه قرآن و اثرگذاری کلام وحی است و این همانی است که خداوند فرموده اگر کسی لیاقت و آمادگی داشته باشد و صاحب ظرفیت باشد، مؤمن حقیقی می‌شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: مؤمنان کسانی هستند که وقتی قرآن و نام خدا را می‌شنوند، دلهایشان به لرزه در می‌آید و با شنیدن آیات قرآن بر ایمان آنها افزوده می‌شود و رشد می‌یابند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: منافقان قرآن را برای سوء استفاده می‌خوانند و متذکر شدن و اثرپذیری از قرآن کار آنها نیست؛ اثرپذیری از قرآن کار خردمندانِ مؤمن است و آنها از آیات الهی اثر می‌پذیرند.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group