رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای کانون فرزندان شاهد گفت: اجازه ندهیم آرمان‌های والای شهدا به فراموشی سپرده شوند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای کانون فرزندان شاهد استان قزوین اظهار کرد: در حدیث آمده است انبیاء (ع)، علما و شهدا در قیامت شفاعت می‌کنند که ائمه اطهار (ع) نیز در اعلی مرتبه علما قرار دارند.

 

وی تصریح کرد: انبیاء (ع) و علما کسانی را شفاعت می‌کنند که در دنیا با آنها همراه و هم هدف بوده‌اند و اینگونه نیست که آدمی در دنیا هر کاری انجام دهد بتواند مورد شفاعت قرار گیرد.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه شهدا شجاعانه در مسیر دفاع از ارزش‌های دینی و انقلاب جان خود را فدا کردند، ادامه داد: کسانی که با فرهنگ شهدا زندگی و دغدغه‌های آنها را دنبال می‌کنند مورد شفاعت شهدا قرار می‌گیرند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: امروز امنیتی که در کشور شاهد آن هستیم را مدیون خون شهدا، رشادت‌ها و جانفشانی‌های آن عزیزان هستیم و می‌باید قدردان آنها باشیم.

 

 

وی با تأکید بر اینکه باید تحقق آرمانهای شهدا را با جدیت دنبال کنیم، تأکید کرد: اگر می‌خواهیم در مسیر تحقق اهداف و آرمانهای شهدا قرار بگیریم، نباید اجازه دهیم برخی به بیت‌المال تعدی کرده و از آن سوء استفاده کنند.

 

آیت‌الله عابدینی عنوان کرد: باید اهداف شهدا را به خوبی بشناسیم و بدانیم که مهمترین کاری که امروز وجود دارد پاسداری از راه و اهداف شهدا است و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند اگر پیام شهدا درست شنیده شود، گرایش به شرق و غرب از بین می‌رود. 

 

امام جمعه قزوین افزود: وجود چنین کانونی که با جدیت پیگیر اهداف و آرمان های شهدا باشد ضروری احساس می‌شد و امیدواریم هر روز با فعالیت بیشتر کارها را پیگری و دنبال کنند.

 

وی در پایان گفت: باید همه دغدغه‌مندان در این عرصه با یکدگیر متحد شوند و اگر اینگونه شود در مسیر تحقق آیه شریفه «وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا» قرار می‌گیریم و اگر این هدف محقق شود حرف شهدا زمین نمی‌ماند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group