رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

آیت‌الله عابدینی در مراسم معارفه رئیس جدید دفتر نماینده ولی فقیه:

نگاه‌های جناحی در دفتر نماینده ولی فقیه جایی ندارد/ نقش دفتر نماینده ولی فقیه خادمی همه اقشار جامعه است/ نیازمند همراهی و هم‌افزایی مجموعه استان هستیم

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در مراسم تکریم و معارفه رییس دفتر نماینده ولی فقه گفت: نگاه‌های جناحی در دفتر نماینده ولی فقیه جایی ندارد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه رییس دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: از آن جایی که دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین هم عنوان رهبری را با خود به همراه دارد و هم رسالت استانی برعهده دارد نیازمند همراهی و هم‌افزایی مجموعه استان است تا بتواند نقش و رسالت سنگین خود را به خوبی ایفا کند.

 

وی با تأکید بر اینکه نگاه‌های قومی، منطقه‌ای و جناحی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین جایی ندارد، تصریح کرد: دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین خود را موظف و مکلف می‌داند تا از نگاه‌های قومی، منطقه‌ای و جناحی بر حذر باشد و در جایگاه حقیقی خود که همان خادمی همه اقشار جامعه است، نقش آفرینی کند.

 

 

امام جمعه قزوین تأکید کرد: طلبه و روحانی نباید نگاه جناحی و سیاسی داشته باشند چرا که در شأن آنها نیست که جناح و خطی جز قرآن داشته باشند و آنها باید نقش هدایتگری جامعه را بر عهده گیرند تا بتوانند رسالت طلبگی خود را به خوبی به انجام برسانند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به شخص خاصی اختصاص ندارد و همه می‌باید برای تحقق اهداف والای قرآن، دین، اقامه نماز و منویات رهبری در کنار یکدیگر باشیم و تحقق این هدف مهم حمایت و دلسوزی همه مسئولان را می‌طلبد.

 

وی با بیان اینکه توانمندی‌های آقای زمانی با این فضای طلبگی هماهنگی دارد، افزود: ایشان از چهره‌های فعال در عرصه برنامه‌های قرآنی، فرهنگی و آموزش و پرورشی هستند و توانمندی‌های ایشان با فضای طلبگی هماهنگی دارد و برای ایشان در این رسالت آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

 

 

آیت‌الله عابدینی با تقدیر از خدمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین زاجکانی، رئیس سابق دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین عنوان کرد: آقای زاجکانی نیز از چهره‌های فرهنگی و آموزش و پرورشی بودند و از خدمات ایشان قدردانی می‌کنیم.

 

آقای کاظم زمانی، رئیس جدید دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین نیز در این جلسه تحقق منویات رهبری را از اولویت‌های کاری خود عنوان کرد و افزود: یکی از خواسته‌های رهبری ارتباط با جوانان مؤمن و انقلابی است که بحمدالله تاکنون از سوی دفتر نماینده ولی فقیه مورد توجه قرار داشته است.

 

 

وی بیان کرد: یکی دیگر از مطالبات رهبری ارتباط صمیمی با مردم و ترویج اندیشه و عمل انقلاب است. رهبری ارتباط با علما، روحانیون و دانشگاه را ضروری عنوان کرده‌اند و بر تقویت وحدت کلمه تأکید دارند.

 

رئیس جدید دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان گفت: اگر بخواهیم کارها به خوبی پیش برود می‌باید هم‌افزایی داشته باشیم و بدانیم بدون هم‌افزایی و همراهی با یکدیگر کارها به خوبی پیش نمی‌روند.

 

 

همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل زاجکانی، رئیس سابق دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین نیز در این مراسم بیان کرد: این دوران فرصتی گرانمایه‌ برای بنده بود که افتخار خدمت در این جایگاه را بدست آوردم و برای آقای زمانی نیز آرزوی موفقیت دارم.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group