فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی: دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان گفت: وحدتی که در برگزاری کنگره شهدای قزوین وجود داشت همان وحدت مطلوب نظر رهبری است.


آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین اظهار کرد: خدا را سپاسگزاریم آیاتی که در قرآن در باب شهدا داریم در این ایام مشاهده کردیم و نه تنها شهدا خود زنده و صاحب حیات معنوی هستند بلکه کسانی که در خدمت آرمان‌های شهدا قرار می‌گیرند نیز حیات معنوی پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: استان قزوین در خدمت به شهدا حیات دوباره پیدا کرد و کسانی که توفیق بیشتری برای خدمت داشتند بیشتر مشمول عنایت شهدا شدند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: کنگره شهدای استان در پنج روز به یادماندنی برگزار شد و تلاش‌های مخلصانه عزیزان واقعاً حال و هوای بسیار معنوی را در استان حاکم کرد.

 


نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: مشاهده کردیم همه مردم با دل و حال و هوای آماده می‌آمدند و در مراسم حضور می‌یافتند و باید شاکر خداوند باشیم.

وی ابراز داشت: در ایام کنگره سه هزار شهید استان قزوین شاهد وحدت، انسجام و همدلی بین همه مسئولان، مدیران، سپاه، بسیج و همه دست‌اندرکاران این کار بزرگ و اثرگذار بودیم.

آیت‌الله عابدینی افزود: وحدت و انسجامی که در کنگره شهدا ملاحظه کردیم همان وحدت و انسجامی بود که مطلوب نظر رهبری است چرا که توجه به کار معنوی بود و در نهایت کاری بی نظیر انجام شد.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: کنگره سه هزار شهید استان قزوین در کشور کم‌نظیر بود و هر روز آن با نشاط و معنویت بسیار بالایی برگزار شد و ان‌شاءالله خدا از همه قبول کند و از همه عزیزان قدردانی می‌کنیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group