فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی: دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سرعت، صراحت و شجاعت لازمه کار در حوزه منابع طبیعی است/ نهال‌کاری و حفظ آنها عبادت و خدمت به خلق است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: سرعت، صراحت و شجاعت لازمه کار در حوزه منابع طبیعی است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیر کل و جمعی از کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین اظهار کرد: سرعت، صراحت و شجاعت لازمه کار در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است که وجود این سه عنصر جلوی بسیاری از خسارت‌ها را خواهد گرفت.

 


وی تصریح کرد: اگر سرعت، صراحت، شجاعت و اشراف کامل بر منطقه جغرافیایی و تغییراتی که در آن رخ می‌دهد وجود نداشته باشد ممکن است منطقه‌ای آباد شود و منطقه‌ای دیگر به دلایل برخی رفتارهای سودجویانه دچار آسیب و خسارت شود.

امام جمعه قزوین وجود بانکی از گیاهان را ضروری عنوان کرد و ابراز داشت: اگر بانکی از گونه‌های گیاهی استان داشته باشیم مانع از انقراض آنها خواهیم شد و این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بسیج نهال کاری را طرح بسیار خوبی در تقویت درختکاری در استان دانست و تأکید کرد: همین طرح را باید در حوزه حفظ نهال‌ها نیز اجرایی کنیم تا با بکارگیری شیوه‌هایی نهال‌هایی که در دامنه کوه‌ها رشد کرده‌اند، حفظ و نگهداری شود و اینکار را عبادت، تفریح و خدمت به خلق بدانیم.

 


وی شناسایی و تقویت ظرفیت‌های توسعه اشتغال در هر منطقه را ضروری دانست و گفت: می‌توانیم شغل‌هایی نظیر زنبورداری را بر اساس ظرفیت‌های هر منطقه شناسایی و تقویت کنیم چرا که چنین شغل‌هایی در حفظ و نگهداری منابع طبیعی کمک خواهد کرد.

آیت‌الله عابدینی در پایان اتخاذ راهکارهایی برای جلوگیری از رانش زمین و همچنین اولویت‌بندی در اجرای پروژه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری را ضروری دانست.

در ابتدای این دیدار آقای علی‌اکبر اسداللهی، مدیرکل و تعدادی از معاونان منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گزارشی از اقدامات انجام شده در این حوزه ارائه کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group