رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیامی مشترک؛ 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است

 

 

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و آقای زاهدی استاندار قزوین در پیامی مشترک تأکید کردند: 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است.

 

متن پیام به این شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"
13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است. روزی که یادآور تبعید امام راحل(ره) در سال 43، گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزانی که در سال 57 توسط رژیم پهلوی به شهادت رسیدند و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان در سال 58 است.


اگر چه در این روزها، شیطان بزرگ سعی بر تشدید تحریم ها علیه ایران اسلامی دارد، ولی تاریخ نشان داده که چهار دهه دشمنی آشکار این ام الفساد قرن با انقلاب اسلامی نتیجه ای جز اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در سایۀ تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم ندارد.


امسال نیز در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است جدی تر از سال های گذشته در تجمعی در ساعت 9:30 صبح در خیابان شهدا به همین مناسبت گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به عمل می‌‌آوریم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group