رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور: ملت متحد باشد توطئه‌های دشمن به ضرر خود او تمام خواهد شد

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 امنیت بالای کشور کام مردم را شیرین کرده است/ «خدمت به امنیت مردم» فرصت ارزشمندی است

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان قزوین گفت: امنیت بالای کشور کام مردم را شیرین کرده است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان قزوین که به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای مشیت الهی برای برقراری امنیت مردم در میدان است و این مهم فرصت بسیار گران قیمتی است که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه موضوع امنیت در آیین اسلام و ادیان الهی بسیار محترم و مهم است، تصریح کرد: خداوند درباره خانه خدا می‌فرماید هر کسی که وارد آن شود، امنیت دارد و تفسیر اهمیت جایگاه والای امنیت را نشان می‌دهد.

 

امام جمعه قزوین افزود: امام صادق (ع) می‌فرمایند اینکه اگر کسی وارد خانه خدا شود امنیت می‌یابد، شرطی دارد و شرط آن ما هستیم و اگر عده‌ای در خانه خدا کشته می‌شوند، به خاطر آن است که ائمه اطهار (ع) مجریان امنیت خانه خدا نیستند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه عدالت و امنیت دروازه ورود به دین است، خاطرنشان کرد: مهمترین شعار همه انبیاء (ع) و ائمه اطهار (ع) برقراری قسط و عدل بوده و مردم نیز از دروازه عدالت و امنیت وارد دین می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه به برکت رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام کشورهای منطقه امنیت پیدا کرده‌اند، گفت: تا زمانی که نا امنی‌های منطقه را مشاهده نکرده بودیم، تا این اندازه پی به اهمیت و برکات امنیت نمی‌بردیم و خوشبختانه امنیت بالای کشور کام مردم را شیرین کرده است.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group