فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی: دست برادری ارتش و سپاه حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

امام جمعه قزوین در دیدار مدیران بنیاد مسکن گفت: زمین‌های مرغوب کشاورزی از هر گونه آسیب و تغییر کاربری محافظت شوند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین که به مناسبت سالروز تأسیس حساب 100 به فرمان حضرت امام (ره) برگزار شد، اظهار کرد: در ساخت و ساز مسکن دقت شود تا زمین‌های مرغوب کشاورزی مورد آسیب قرار نگیرند و زمین‌های کشاورزی کاربری اصلی خود را از دست ندهند.

 

وی تصریح کرد: در توسعه صنایع و شهرک‌های صنعتی نیز می‌باید به این نکته توجه داشت که صنایع در زمین‌هایی ایجاد نشوند که کاربری کشاورزی دارند تا این حوزه حیاتی در معرض آسیب و خطر قرار نگیرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن قزوین در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی استان آماده ارائه خدمت به مناطق زلزله‌زده هستند و بنیاد مسکن این ظرفیت را دارد که زمینه این خدمت رسانی را فراهم آورد.

 

امام جمعه قزوین همچنین پیشنهاد کرد تا در صورت فراهم بودن شرایط، نمازهای ظهر ادارات در مساجد نزدیک هر اداره برگزار شود چرا که نماز در مسجد ارزش بیشتری دارد و موجب ارتباطات عمیق‌تر و صمیمی‌تر بین مردم و مسئولان می‌شود.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group