رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

مسئولان دنیا را زینت خود قرار ندهند و مراقب انحرافات آن باشند/ شیطان با جاذبه‌های دنیایی انسان را به انحراف می‌کشاند

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیرکل سابق و جدید امور اقتصادی و دارایی استان گفت: مسئولان دنیا را زینت خود قرار ندهند و مراقب انحرافات آن باشند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیر کل سابق و جدید امور اقتصادی و دارایی استان قزوین که پیش از برنامه تودیع و معارفه برگزار شد، اظهار کرد: حیطه مسئولیتی که شما بر عهده دارید بسیار مهم و حساس است و ضروری است امانتداری در چنین فضاهایی به عنوان یک اصل مهم و اساسی با جدیت بیشتری مورد توجه باشد.

 

وی افزود: یکی از کارهای جدی شیطان این است که جاذبه‌های دنیایی را برای انسان زیبا جلوه دهد و با تکیه بر همین معنا انسان را به انحراف بکشاند و مسئولان می‌باید در چنین فضاهایی بیشتر مراقب نیرنگ‌های شیطان باشند و مسائل دنیایی را برای خود زینت قرار ندهند.

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: فضای کاری شما به خاطر اینکه با مسائل پولی و مالی سرو کار دارد، نسبت به فضاهای کاری دیگر بیشتر در معرض خطرهای جدی قرار دارد و برای جلوگیری از آسیب‌های آن نیز نیازمند هوشیاری بیشتر است.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان هم‌افزایی مسئولان را در پیشبرد اهداف سازمانی مهم دانست و از مسئولان خواست تا با تلاشی مضاعف تحقق شعار سال را در اولویت قرار دهند.

Comments are now closed for this entry

Template Design:Dima Group