رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار دبیر انجمن‌های علمی حوزهای علمیه کشور گفت: تأسیس انجمن‌های علمی تعامل میان فارغ‌التحصیلان حوزوی و حوزه را تقویت می‌کند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت‌الاسلام هاجری، دبیر انجمن‌های علمی حوزه‌های علمیه کشور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، توسعه انجمن‌های علمی به سایر استان‌ها را اقدام خوبی دانست و اظهار کرد: باید در تمام سطوح ظرفیت استان‌ها و شهرستان‌ها دیده شود تا وابستگی فکری و برنامه‌ای به مرکز کمتر شده و قوه ی نوآوری و ابتکار در سایر حوزه‌ها به فعلیت برسد.

 

وی یکی از دغدغه‌ها را تعامل فارغ التحصیلان حوزوی با حوزه دانست و ابراز امیدواری کرد که تأسیس انجمن‌ها به این دغدغه پایان داده و منشأ هویت بخشی و ارتباط پیوسته‌ی این قشر با نهاد حوزه گردد.

 

آیت‌الله عابدینی کارکرد انجمن‌ها در تعامل با سایر نهادهای علمی را مثبت ارزیابی کرد و بیان داشت: در تعامل با دانشگاه آنچه که از طریق انجمن‌ها و اندیشمندان حوزوی باید به دانشگاه راه یابد، بحث علمی صرف نیست بلکه نگاه دینی و معنویت است که منشأ اثر در اینگونه محیط‌ها خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group