رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

فرصت‌های فضای مجازی بیشتر از تهدیدهای آن است/ تهدیدهای فضای مجازی با محتواسازی مناسب به فرصت تبدیل می‌شود

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه فرصت‌های فضای مجازی بیشتر از تهدیدهای آن است، گفت: تهدیدهای فضای مجازی با محتواسازی مناسب به فرصت تبدیل می‌شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای رسول شکری‌نیا مسئول رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی قرارگاه فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین کشور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: فرصت‌های فضای مجازی بیشتر از تهدیدهای آن است و تهدیدهای این حوزه با محتواسازی مناسب به فرصت تبدیل می‌شود.

 

وی تصریح کرد: فضای مجازی فرصت‌های بسیار ارزشمندی برای نشر علوم دینی محسوب می‌شود و اگر می‌خواهیم علوم دینی را در تمام عالم نشر و ترویج دهیم، با  این فضا امکان‌پذیر خواهد شد.

 

 

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه محتواسازی در حوزه فضای مجازی با جدیت دنبال شود، تأکید کرد: متولیان حوزه فضای مجازی می‌باید تلاش کنند تا سهم خود را از فضای مجازی بگیرند چرا که اگر این هدف محقق نشود دیگران سهم شما را خواهند گرفت.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه خداوند وعده داده است که هیچگاه کافران نمی‌توانند بر مؤمنان مسلط شوند مگر آنکه از سوی بندگان کوتاهی صورت بگیرد، افزود: اگر آن‌ها در تکنولوژی فضای مجازی پیشی گرفته‌اند اما شما می‌توانید در تغذیه و ارائه محتوای مناسب پیشی گرفته و فضا را به نفع خودتان تغییر دهید.

 

وی یادآور شد: امام رضا (ع) فرمودند اگر علوم ما به مردم آموزش داده شود دنبال ما حرکت می‌کنند و این مهم درباره مؤمنان نیز صدق می‌کند و می‌باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group