رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

امام جمعه قزوین در دیدار مدیران بنیاد شهید گفت: شهدا برای تحقق آرمان‌های انبیاء (ع) و ائمه اطهار (ع) به میدان رفتند و تحقق اهداف شهدا رسالت بنیاد شهید است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با تأکید بر اینکه بنیاد شهید رسالت شهدا را برعهده دارد، اظهار کرد: شهدا برای تحقق آرمان‌های انبیاء (ع) و ائمه اطهار (ع) به میدان رفتند و ضروری است کسانی که در این نهاد انقلابی فعالیت می‌کنند تحقق رسالت شهدا را در اولویت قرار دهند.

 

وی با بیان اینکه شهدا در وصیت‌نامه‌ خود پیروی از مسیر امام حسین (ع) را فلسفه قرار گرفتن در مسیر مبارزه و شهادت معرفی کرده‌اند، تصریح کرد: اگر بجز تحقق اهداف شهدا وارد این عرصه خدمتی شویم در قیامت نمی‌توانیم پاسخگو باشیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین انتقال فرهنگ شهید و شهادت را به جامعه و نسل‌های بعد را یکی دیگر از رسالت‌های بنیاد شهید معرفی کرد و افزود: امروز جامعه نیازمند فرهنگ شهید، شهادت، ایثارگری و از خود گذشتگی است و متولیان امر می‌باید این رسالت را با جدیت دنبال و محقق کنند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group