رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند: بشارت پیروزی‌های بزرگتر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در مراسم یادبود مادر شهیدان سیدموسوی گفت: آن‌هایی که حال و هوای طاغوت دارند دختران جوان را به رقص واداشتند.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم یادبود مادر شهیدان سیدموسوی که در سیردان برگزار شد، درگذشت این مادر گرانقدر را به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت و اظهار کرد: این بانوی گرانقدر اسوه صبر و استقامت و الگو و معلم جامعه محسوب می‌شدند.

 

وی تصریح کرد: خدای متعال از بندگان انتظار دارد که پای دین بایستند. خانواده شهید سید موسوی و مادر گرامی‌شان این درس قرآنی را به ما دادند که وقتی دین را پذیرفته و خدای یگانه را پروردگار خود انتخاب کردیم، پای عقایدمان بایستیم و از آن‌ها دفاع کنیم.

 

امام جمعه قزوین با بیان اینکه قرآن وعده داده آن کسانی که در حمایت از دین مقاومت و ایستادگی دارند نزد خداوند پاداش دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: فرشتگان بر کسانی که در حمایت از دین مقاومت می‌کنند و ایستادگی دارند فرو فرستاده می‌شوند و ترس و غم را از آن‌ها دور کرده و بشارت بهشت را به آن‌ها می‌دهند.

 

 

آن‌هایی که حال و هوای طاغوت دارند دختران جوان را به رقص واداشتند

 

امام جمعه قزوین به رقص دختران در برنامه اجرا شده در برج میلاد تهران اشاره کرد و با تأکید بر اینکه نباید رسالتمان را در مقابل شهیدان به فراموشی بسپاریم، اظهار کرد: در این برنامه برخی‌ها که هنوز در حال و هوای طاغوت زندگی می‌کنند دختران جوان مردم را به رقص وا داشتند.

 

وی با تأکید بر اینکه نباید این مسائل را نادیده بگیریم و باید درک درستی از آن‌ها داشته باشیم، تصریح کرد: این برنامه‌ها در مقابل اهداف شهدا و انقلاب قرار دارد که فهم آن‌ها قدردانی از آرمان‌های شهدا و انقلاب است.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: برخی لیاقت انقلاب را ندارند و مردم ما قدردان انقلاب اسلامی هستند و راه امام حسین (ع) و شهدا را کنار نخواهند گذاشت و نباید اجازه دهیم برخی بیایند و آمریکا را کدخدای ما معرفی کنند.

 

آیت‌الله عابدینی افزود: زمانی اسرائیل صحبت از نظم نوین جهانی به میان آورد اما پس از آن که این غلط را برای خود بزرگ دید؛ موضوع نیل تا فرات را مطرح کرد اما از آن نیز پا پس کشید و امروز دور اسرائیل را دیوار کشی می‌کند. این یعنی اگر کاری به کار ما نداشته باشید ما به اینجا قانع هستیم ولی ما به آن‌ها قول داده‌ایم به زودی بساطشان برچیده می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group