رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: لزوم بسیج حداکثری همه نیروها در مقابل تهاجم حداکثری دشمنان ایران

تصویر

زندگی نامه

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار اعضای مرکز فرهنگی بدر کربلای معلی گفت: اعتماد به جوانان راهگشا و زمینه‌ساز موفقیت‌های بزرگ است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار «اعضای مرکز فرهنگی بدر کربلای معلی» که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد، با ابراز خرسندی از این دیدار، بر لزوم اعتماد به جوانان تأکید کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران «اعتماد به جوانان» را راهگشا و زمینه‌ساز موفقیت‌های بزرگ می‌دانند.

 

وی خاطر نشان کرد: امام علی (ع) فرموده‌ قلب جوانان مستعد و آماده پذیرش آنچه که به آن‌ها عرضه می‌شود است؛ بنابراین می‌باید تلاش کنیم تا قرآن و سیره اهل بیت (ع) را به آن‌ها عرضه نماییم تا محصول ناب برداشت نماییم.

 

 

امام جمعه قزوین وحدت شیعه و سنی را ضروری دانست و تأکید کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید «وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَميعًا». حبل خدا همان قرآن و اهل بیت (ع) هستند که با تمسک به آن‌ها می‌توانیم به وحدت و همدلی دست پیدا کنیم و استکبار را در تفرقه افکنی در بین مسلمانان ناکام بگذاریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه برخورداری از بصیرت قرآنی موجب شناخت دوست از دشمن می‌شود، اضافه کرد: با برخورداری از بصیرت قرآنی نیرنگ‌های دشمنان را می‌شناسیم و می‌توانیم آن‌ها را خنثی نماییم و تفرقه و جدایی به وحدت و همدلی تبدیل می‌شود.

 

وی شناخت و تبعیت نکردن از اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی را سفارش مهم رهبر معظم انقلاب معرفی کرد و یادآور شد: اسلامی که مورد تأیید آمریکا باشد و شیعه‌ای که انگلیسی‌ها مهر تأیید بر آن  بزنند، مورد تأیید قرار ندارد و می‌باید از آن پرهیز کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group