رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان: ایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفته اسلامی بسازید

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار هیأت رئیسه دانشگاه آزاد قزوین گفت: حفظ دستاوردهای علمی دانشمندان جوان کشور مستلزم ارتقای هوش سیاسی مسئولان است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: حفظ و ارتقای دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشور مستلزم هماهنگی و ارتقای هوش سیاسی و بصیرت مسئولان است که مصداق هم افزایی محسوب می‌شود.

 

وی در ادامه به بیان معیارها و شاخصه‌هایی پرداخت که نمره فرهنگی دانشگاه‌ها با آن‌ها مشخص می‌شود و عنوان کرد: عدالت، کرامت انسانی، بنیان‌های اعتقادی و بندگی شاخصه‌هایی هستند که نمره فرهنگی دانشگاه‌ها را مشخص می‌کنند.

 

 

امام جمعه قزوین حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را تبعیت از فرمایشات رهبری دانست و تأکید کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، نشان دهنده هماهنگی ملت با رهبری است و این حضور باشکوه و این هماهنگی موجب اقتدار کشور خواهد شد.

 

آقای مرتضی موسی‌خانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ابتدای این دیدار گزارشی از پیشرفت‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان این دانشگاه ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group