رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دیدار مولویان اهل سنت قزوین با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی ضروری است، گفت: آینده افغانستان، آینده صلح و آرامش خواهد بود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مولویان اهل سنت ساکن در استان قزوین که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، وحدت شیعه و سنی را ضروری دانست و اظهار کرد: برخی کشورها می‌خواهند وحدت مسلمانان را بر هم بزنند، آنان را به جان یکدیگر بیندازند و مسلمانان را به دست مسلمانان بکشند.

 

وی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب تأکید کرده‌اند که سنی و شیعه با محبت و دوستی با یکدیگر رفتار کنند، بیان کرد: اهل سنت و شیعه با وحدت، محبت و برادری می‌توانند در صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی کنند و نقشه‌های دشمنان را برای ایجاد اختلاف و دشمنی خنثی کنند.

 

 

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: تلاش کنیم تا با عمل به آیه شریفه «و اعتصموا بحبل اللّه جمیعا و لا تفرّقوا» وحدت و برادری‌هایی که بینمان است را افزایش دهیم، اختلاف‌ها را از میان برداریم و بدانیم که این به نفع اسلام و همه مسلمانان است.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه آینده افغانستان آینده صلح، آرامش و امنیت است، عنوان کرد: آمریکایی‌ها خودشان عامل نا امنی افغانستان هستند و به دروغ می‌گویند که می‌خواهند در این کشور امنیت ایجاد کنند اما قطعاً آینده افغانستان آینده صلح، آرامش و امنیت خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group