رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

امام جمعه قزوین در دیدار کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: فرهنگ انقلاب برخاسته از ایمان و دین مردم بوده و ضروری است به نسل‌های بعد منتقل شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین بر انتقال فرهنگ انقلاب به نسل‌های بعد تأکید کرد و افزود: برای پیروزی انقلاب اسلامی رشادت‌ها و جانفشانی‌های بسیاری صورت گرفته است و ضروری است فرهنگ انقلاب که برخاسته از ایمان و دین مردم بوده، به نسل‌های بعد منتقل شود.

 

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی امانتی بدست مسئولان است و نباید اجازه دهیم خیانتی به آن صورت بگیرد، اضافه کرد: اگر خدا بخواهد جامعه‌ای را به نابودی بکشاند، زیاده خواهان را بر آن جامعه مسلط می‌کند و آن‌ها اقدام به فسق و فجور می‌کنند و این‌گونه جامعه به نابودی کشیده می‌شود.

 

امام جمعه قزوین عنوان کرد: نباید اجازه داد کسانی که اقدام به فساد و فسق و فجور می‌کنند بر جامعه مسلط شوند؛ چرا که این مسأله جامعه را به نابودی کشانده و در این بین تر و خشک با یکدیگر از میان می‌روند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group