فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاههای ارتش در دانشگاه علوم دریایی نوشهر: ملت ایران از اخم آمریکا نهراسید و آن را به شکست و عقب‌نشینی کشاند

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

اوقات شرعي


    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

 

امام جمعه قزوین در دیدار کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: فرهنگ انقلاب برخاسته از ایمان و دین مردم بوده و ضروری است به نسل‌های بعد منتقل شود.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین بر انتقال فرهنگ انقلاب به نسل‌های بعد تأکید کرد و افزود: برای پیروزی انقلاب اسلامی رشادت‌ها و جانفشانی‌های بسیاری صورت گرفته است و ضروری است فرهنگ انقلاب که برخاسته از ایمان و دین مردم بوده، به نسل‌های بعد منتقل شود.

 

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی امانتی بدست مسئولان است و نباید اجازه دهیم خیانتی به آن صورت بگیرد، اضافه کرد: اگر خدا بخواهد جامعه‌ای را به نابودی بکشاند، زیاده خواهان را بر آن جامعه مسلط می‌کند و آن‌ها اقدام به فسق و فجور می‌کنند و این‌گونه جامعه به نابودی کشیده می‌شود.

 

امام جمعه قزوین عنوان کرد: نباید اجازه داد کسانی که اقدام به فساد و فسق و فجور می‌کنند بر جامعه مسلط شوند؛ چرا که این مسأله جامعه را به نابودی کشانده و در این بین تر و خشک با یکدیگر از میان می‌روند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group