رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار زندانیان سیاسی قبل از انقلاب گفت: «جوانمردی» ویژگی شاخص زندانیان سیاسی قبل از انقلاب است.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مبارزان علیه رژیم پهلوی و زندانیان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی استان قزوین که در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، پیشرفت‌های کشور پس از انقلاب اسلامی را بسیار چشم‌گیر دانست و اظهار کرد: پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلف که به برکت انقلاب اسلامی بدست آمده است، بسیار چشم‌گیر است و روزگاری چنین شرایطی آرزوی همه فعالان عرصه انقلاب اسلامی بود.

 

وی جوانمردی و بزرگی را دو ویژگی شاخص زندانیان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: جوانمردی و بزرگی به معنای ایمان، صداقت، استقامت و دلسوزی برای مردم و مستضعفان است و این ویژگی‌ها تاریخ و سن ندارد و همیشه با کسی که صاحب این ویژگی‌ها است، همراه خواهد بود.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: جوانمردی بزرگ‌ترین گوهری است که می‌تواند شامل حال هر انسانی شود و عظمت جوانمردی و فتوت شما عزیزان به گونه‌ای است که نامتان با جوانمردان عالم گره خورده است.

 

امام جمعه قزوین توجه به توصیه‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی را ضرورت امروز جامعه دانست و عنوان کرد: امام راحل فرمودند اجازه ندهید انقلاب بدست نا اهلان بیفتد؛ چراکه آن‌ها درکی از دغدغه‌های انقلاب و مشکلات مردم ندارند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group